Google překladač: English Deutsch

Společnost Seco rozšířila svou řadu vrtáků s vyměnitelnými řeznými korunkami Crownloc® Plus o vrtáky pro hloubku vrtání 8xD. Nástroje Crownloc Plus zajišťují vysokou flexibilitu a výkon, díky tomu přináší výrazné zlepšení produktivity i úspory nákladů. Vrtáky řady Crownloc Plus dosahují skvělého odvádění třísek a odolnosti proti opotřebení a jsou vybaveny systémem vyměnitelných řezných korunek, díky čemuž eliminujete nutnost vyměňovat celý nástroj. Namísto toho může uživatel jednoduše vyjmout a vyměnit korunku nástroje pomocí klíče Crownloc Plus, kdykoli začne být řezná hrana opotřebovaná. Bezpečný upínací mechanizmus zajišťuje vysokou stabilitu a zároveň nebrání rychlé a snadné výměně. Systém několika průměrů vyměnitelných korunek pro jedno těleso vrtáku omezuje nutnost zásob nástrojů na minimum a zároveň nabízí výjimečný výkon obrábění.

Crownloc Plus Application

Crownloc Plus Application
Tělesa vrtáků Crownloc Plus jsou opatřena hlubokými, širokými drážkami, které optimalizují odvod třísek a podílí se na dlouhé životnosti nástroje. Řezné korunky s optimální geometrií a povlakem TiAlN zvyšují výkon a odolnost vůči opotřebení.Crownloc Plus IVrtáky Crownloc Plus jsou k dispozici v průměrech od 12,00 do 19,99 mm (,47'' až ,787'') a kromě nových typů 8xD jsou dostupné také ve variantách 3xD a 5xD. Vrtáky jsou navrženy pro upnutí do držáků Weldon, hydraulickými sklíčidly a pro tepelné upínání Shrinkfit.

Další informace o systému Crownloc Plus naleznete na webových stránkách www.secotools.com

Společnost Seco Tools je předním světovým výrobcem vysoce výkonných obráběcích nástrojů. Produkce společnosti Seco zahrnuje kompletní program nástrojů a břitových destiček pro soustružení, frézování, vrtání, vystružování a vyvrtávání, doplněné i upínacími systémy nástrojů. S více než 25 000 standardních produktů tak společnost Seco kompletně pokrývá oblast obrábění kovů a vybavení obráběcích strojů od vřetena až po břity nástrojů. polečnost sídlí ve Švédsku, v městě Fagersta, a má zastoupení ve více než 50 zemích světa, spolu se 40 přidruženými společnostmi, distributory a prodejci.Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..