Google překladač: English Deutsch

Při plánování klíčových výrobních operací je kritickým prvkem, výrazně šetřícím čas, znalost o dostupnosti výrobních nástrojů, která odstraňuje vynucené odstávky způsobené čekáním na dodávku nástroje a následné nákladné noční směny, nutné pro dodržení sjednaného termínu. Podniky, které využívají systémy NOVO a ToolBOSS, mají zřetelnou výhodu.

kennametal obr2

Společnost Kennametal posiluje potenciál uvedením nové nabídky služeb, jež kombinují ToolBOSS™, prémiový systém pro prodej nástrojů, a NOVO™, databázi znalostí o nástrojích a výrobních postupech, využívající cloudu. Uživatelé cloudové databáze ToolBOSS, kteří mají její nejnovější verzi, nyní mohou využívat i systém NOVO™, aby zjistili, zda je položka vyžadovaná ve výrobním postupu dostupná v jejich skladu řízeném systémem ToolBOSS. To zlevňuje jak proces technické přípravy výroby, tak tvorbu nákladové ceny. „Po přidání oprávnění ToolBOSS do svého uživatelského profilu může uživatel snadno kontrolovat skladové položky ve své místní jednotce ToolBOSS už v procesu přípravy výroby," říká Daniel Gillig, Global Services ToolBOSS Manager společnosti Kennametal. „Má lepší přehled o tom, které položky má skladem."
Propojení také usnadňuje objednávání nových nástrojů, umožňuje bezpečně zálohovat data a poskytuje systému ToolBOSS proaktivní diagnostiku a aktualizace. „Díky tomuto výkonnému propojení," říká John Jacko, viceprezident a ředitel marketingu společnosti Kennametal, „mohou naši zákazníci ve srovnání s tradičním fragmentovaným přístupem, který vyžadoval při výběru nástrojů, jejich použití a integraci dat značné zkušenosti, dosáhnout 20 % až 50 % úsporu času při stanovování ceny, programování, nastavování nástrojů a vlastní výrobě."

Spojení systémů ToolBOSS a NOVO je umožněno partnerstvím s firmou Machining Cloud GmbH a partnerem pro dodavatelské řetězce ToolBOSS Vending Solutions, firmou Supply Point Systems (SPS). SPS je přední světová firma v oblasti konstrukce a výroby zabezpečených systémů pro řízení skladů, zatímco Machining Cloud je přední firmou v celosvětové komunitě výrobních společností, jimž poskytuje na jednom místě přístup ke kompletním a aktuálním datům produktů od předních výrobců obráběcích nástrojů, strojů a upínacích přípravků.
Uvedení systému ToolBOSS Vending Solutions od Kennametal, se plánuje nejprve v USA, přičemž další země světa budou následovat v průběhu následujících 18 měsíců.

www.kennametal.com

kennametal obr1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..