Google překladač: English Deutsch

Společnost SolidWorks Corporation oznámila, že SolidWorks® 2006, nejnovější a nejvýkonnější verze, č.1 na poli 3D konstrukčního softwaru, bude uvedena do prodeje v nejbližších dnech. Funkce SolidWorks 2006 mají nyní pomáhají návrhářům a konstruktérům rychleji dostat produkty na trh a snadněji převést 2D návrhy do 3D.
Software obsahuje více než 200 uživateli iniciovaných zlepšení a důležité inovace zvyšující efektivitu konstrukční práce.

solid.JPG

Tyto inovace představují zcela nový přístup jak analyzovat a testovat návrhy přímo při práci.
SolidWorks 2006 obsahuje řadu zlepšení zjednodušujících a urychlujících práci konstruktérů, například: nové funkce pro spotřební výrobky, plechové díly a obrábění, nové funkce testování návrhu pomocí nástrojů pokročilé analýzy, funkce usnadňující migraci z 2D návrhu do 3D.
Všechna tato zlepšení jsou součástí sady SolidWorks Office Premium - kompletního řešení tvorby 3D návrhu pro společnosti a potvrzují, že SolidWorks je nejlepším softwarem pro strojírenský návrh na současném trhu.
“SolidWorks 2006 je obrovský pokrok,” říká Kevin Batty, šéfkonstruktér společnosti Kirk Ella Tool Design ve Velké Británii . “Nejen že software opravdu obsahuje zlepšení, která jsem navrhoval jako uživatel, ale našel jsem tam i množství nových funkcí, které jsem neočekával. SolidWorks má vylepšené a uživatelský přívětivé rozhraní usnadňující učení nových funkcí. Každý uživatel může být na "své" úrovni ovládání opravdu velice produktivní.”
Speciální návrhářské funkce
Kromě obecných vylepšení SolidWorks 2006 společnost SolidWorks Corporation nezapomíná na specifické funkce pro návrhy spotřebních výrobků, plechových dílů a obrábění.
Pro návrháře spotřebních výrobků společnost SolidWorks výrazně zvýšila schopnosti 3D náčrtu a nabídla přesnější tvary a změny tvaru přetažením v reálném čase. V aplikaci SolidWorks 2006 mohou návrháři a konstruktéři vytvářet více návrhů a nemusí se tolik spoléhat na geometrii 2D náčrtu, čímž dochází ke snížení počtu funkcí nutných k vytvoření složitých tvarů a zároveň zvýšení asociativity mezi entitami náčrtu. Nové funkce pro specifické tvary (například Snap Hook, Snap Groove či Mounting Boss) automatizují tvorbu nejčastěji používaných plastických prvků. SolidWorks 2006 nyní také automaticky importuje soubory aplikace Adobe® Illustrator® a automatizací tvorby podrobného náčrtu tím šetří čas.
Návrháři plechových dílů mohou nyní pracovat rychleji než kdykoli předtím a mají k dispozici sadu nových funkcí automatizujících práci na návrhu a tvorbu dokumentace. Například tabulky vlastností (Gauge Tables) umožňují uživatelům nastavit normy vlastností plechových dílů v aplikaci MS Excel® a automaticky je použít v návrhu. SolidWorks nyní umožňuje návrhářům a konstruktérům použít barvu na vybrané prvky, například čáry ohybu nebo nebo tvarované konstrukční prvky ve výkresech rozvinu a vyjádřit názorněji záměr návrhu. Je také možné vkládat do výkresů poznámky označující směr a úhel ohybu, což je užitečné při obsluze automatických ohýbacích strojů.
Návrháři strojů mohou poprvé sloučit více entit náčrtu do bloků, které se chovají jako jedna součást pro snadnější a rychlejší testování funkcí sestav nebo převod do modelů 3D sestav. Pouze v aplikaci SolidWorks je nyní možné snadno otestovat mechanismus ve 2D a potom automaticky vytvořit asociativní 3D sestavu. SolidWorks nyní nabízí také jedinečnou funkci proměnné šroubovice (Variable Pitch Helix), která usnadňuje návrhářům tvorbu přepravních systémů pro zboží.
SolidWorks 2006 si nyní můžete zakoupit ve 12 jazykových mutacích u autorizovaných prodejců společnosti SolidWorks. Je dostupný ve třech konfiguracích: SolidWorks 2006 (základní modelovací software pro 3D), SolidWorks Office Professional a SolidWorks Office Premium.
Více informací o SolidWorks 2006 včetně videoukázek naleznete na stránkách http://www.solidworks.com/pages/products/solidworks_2006/solidworks_2006_new_features.html.
Chcete-li vyhledat autorizovaného prodejce ve vaší oblasti, přejděte na stránky http://www.solidworks.com/pages/company/SolidWorksOfficeWorldwide.html.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news