Google překladač: English Deutsch

Inteligentním řešením detailů a použitím osvědčených komponent zajišťuje inovativní Multi-Tumbler Rösler dosud nikdy nedosaženou bezpečnost procesu při bubnovém tryskání dílů. Ať se jedná o díly vyráběné obráběním, lisováním nebo litím, klade dávkové zpracování obrobků velmi neobvyklé požadavky na tryskací zařízení. Kromě toho je nutno zabránit uváznutí a poškození dílů během tryskání. Zároveň lze dosáhnout dobrého výsledku zpracování během krátké doby pouhým optimálním, avšak šetrným promícháváním obrobků. Nový Multi-Tumbler Rösler splňuje tyto požadavky jedinečným způsobem.

rosler1

Převaha je skryta v detailu
Inovace spočívá ve speciální, nákladnými pokusy vyvinuté geometrii bezspárového tryskacího bubnu. Buben se vyznačuje pyramidově tvarovaným dnem a zvlněnými „unášeči" na stěnách bubnu. Tento bezkonkurenční design jednak spolehlivě vylučuje uváznutí nebo poškození zejména malých nebo plochých dílů, na druhé straně zaručuje jejich mimořádně účinné promíchávání během procesu tryskání. Během tryskání je buben hermeticky uzavřen víkem, které brání jakémukoli úniku tryskacího prostředku. Umístění turbíny na víku zajišťuje, aby byly všechny díly optimálně zasahovány tryskacím prostředkem a bylo dosaženo absolutně rovnoměrného otryskání. Výpustný úhel plnicí jednotky přibližně 160° zaručuje úplné odstranění obrobků z přepravek.

Flexibilní a snadno automatizovatelný multitalent
Kompaktní zařízení Multi-Tumbler je dostupné v různých provedeních a lze je instalovat bez nutnosti vybudovat základy. Zařízení je vhodné k bubnovému zpracování dílů od velikosti 2,5 mm. Je však též mimořádně výhodné pro zpracování obrobků do 600 mm se složitější geometrií nebo vnitřními obrysy, jejichž vybrání nelze v zavěšených dopravnících nebo dopravnících s drátěným pásem otryskávat. Podle tryskacího prostředku a účelu tryskání – od čištění, otryskávání omítek a čištění jader přes odstraňování otřepů a zdrsňování až po zhutňování povrchu a dekorativní tryskání – lze Multi-Tumbler vybavit jednou nebo dvěma turbínami nezávisle na tom, zda je používán jako samostatné zařízení nebo plně automatický systém integrovaný do výrobní linky. Jsou dostupné rovněž systémy pro tryskání stlačeným vzduchem.

Robustní, na údržbu nenáročné provedení
Tryskací buben sestává z odolné manganové oceli. Zařízení vystačí díky promyšlenému designu s malým počtem opotřebitelných dílů, které lze rychle vyměnit. Nový multitalent se tak může stát trumfem v ochraně před opotřebením, dostupnosti zařízení a snadnosti údržby.

Společnost Rösler Oberflächentechnik GmbH nabízející kompletní dodávky zaujímá na mezinárodním trhu mezi výrobci omílacích a tryskacích zařízení, lakovacích a konzervačních systémů a také procesních prostředků a technologií pro racionální opracování povrchů (odstranění otřepů, okují, pískování, leštění, broušení...) u kovů a jiných materiálů vedoucí postavení. Ke skupině Rösler náleží kromě německých závodů v Untermerzbachu/Memmelsdorfu a Bad Stafellsteinu/Hausenu i pobočky ve Velké Británii, Francii, Itálii, Nizozemí, Belgii, Rakousku, Švýcarsku, Španělsku, Rumunsku, Rusku, Brazílii, Jižní Africe, Indii, Číně a v USA.

www.rosler.com

rosler2

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news