Google překladač: English Deutsch

Firma Brück AM, spol. s r.o. na českém trhu zastupuje italskou firmu Tecnomagnete zabývající se výrobou výkonných a bezpečných magnetických systémů pro upínání obrobků nebo manipulaci s materiálem. Firma představuje Super-Quad, upínací systém pro frézování.
Magnetické upínací stoly typu QUADSYSTEM jsou revolučním řešením firmy TECNOMAGNETE pro obráběcí operace na frézkách a obráběcích centrech. Systémy jsou imunní vůči rušivým vlivům, nepřehřívají se, vykazují enormní přídržné síly a tudíž jsou i velice bezpečné.
Mohou být jednoduše instalovány na jakýkoliv typ stroje. V praxi použitá "elektro-permanentní" patentovaná technologie nevyžaduje stálé elektrické napájení, nýbrž postačuje krátký elektrický elektronikou řízený impuls k nabuzení magnetického pole. Upínací deska neustále drží obrobek bezpečně potřebnou silou i po odpojení od řídící jednotky, a to po dobu, dokud není přiveden impuls pro demagnetizaci.
Pro ještě větší variabilitu a produktivitu se vyrábí několik druhů pólových nástavců, které Vám umožní upnutí dílce i s nerovnou dosedací plochou.
QUADSYSTEM umožňuje obrábění bez vibrací s vysokou přesností a zvyšuje životnost nejen nářadí a nástrojů, ale i samotného stroje.
www.tecnomag.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news