Google překladač: English Deutsch
Ivan Cimr jmenován novým obchodním ředitelem SolidCAMu pro Evropu

Na konci června 2010 opouští svoji funkci viceprezidenta SolidCAMu pro obchod Dr. Wolfgang Mueller (62). Jeho nástupcem bude Ivan Cimr, povoláním strojní inženýr, který působí v CAD/CAM průmyslu od roku 1991. Ivan Cimr (46) zahájil svoji kariéru v SolidCAMu jako vedoucí CAM oddělení ve firmě SolidVision - autorizovaný prodejce SolidWorks v České republice - když se tato společnost v roce 2003 stala dodavatelem SolidCAMu.
 

V prosinci 2005 se Ivan stal výkonným ředitelem nově založené firmy SolidCAM CZ. Od té doby vybudoval velmi úspěšnou síť dodavatelů SolidCAM v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. O SolidCAMu Ivan Cimr říká: “Nabízíme jedno z nejvýkonnějších a uživatelsky nejjednodušších CAM řešení na světě, přímo integrované v SolidWorksu a Autodesk Inventoru. Jeden z mých hlavních úkolů bude optimalizovat tok informací mezi našimi uživateli, prodejci a vývojáři softwaru, abychom lépe než kdy předtím dokázali vyhovět požadavkům rychle se měnícího trhu.

Emil Somekh, zakladatel a výkonný ředitel SolidCAM Ltd, komentoval výběr nového obchodního ředitele pro Evropu takto : “Ivan Cimr má správnou kombinaci technických, obchodních a lidských schopností. Je vždy v osobním kontaktu s našimi zákazníky a má dostatek zkušeností, schopností a také rozhodnosti, aby dokázal vysvětlit výhody našeho skvělého CAM systému našim vlastním evropským pobočkám i dodavatelům SolidCAMu v Evropě.”

O SolidCAMu
Firmu založil v roce 1984 její současný výkonný ředitel, Dr. Emil Somekh. SolidCAM poskytuje zákazníkům komplexní nabídku CAM modulů pro 2.5D a 3D obrábění, vysokorychlostní obrábění, čtyř- a pětiosé indexované obrábění, souvislé pětiosé obrábění, soustružení, soustružení/frézování až do pěti os a řezání drátem.
SolidCAM je přední společností v oblasti integrovaného CAMu se svým systémem integrace a plné asociativity s programy SolidWorks a Autodesk Inventor. Integrace zajišťuje automatické upravení drah nástrojů v případě změny geometrie v CAD. SolidCAM tak posiluje CAD systém uživatele do podoby nejlepšího integrovaného CAD/CAM řešení. SolidCAM má v současné době přes 14 500 nainstalovaných licencí.

www.solidcam.cz
 

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news