Google překladač: English Deutsch

To, že je firma KASTO Maschinenbau GmbH celosvětový pojem v oblasti dělení kovových i nekovových materiálů větších a velkých rozměrů, vědí naši zákazníci v ČR a SR velice dobře. Řady pil HBA,TEC a BBS jsou u našich zákazníků velmi oblíbené a splňují ty nejnáročnější kritéria pro produktivní a přesné dělení středně a obtížně dělitelných materiálů. Řada automatických pásových pil KASTOtwin slouží našim zákazníkům jako doplněk k výše uvedeným strojům. Příchodem pily KASTOtwin A 4×5 se tento pohled značně mění. Výkon 5,5 kW na oběžném kole posouvá tento stroj směrem k vyšší produktivitě i pro ty zákazníky, kteří dělí materiály do průřezu cca 500 mm.

proka


Základem úspěchu je spojení nejmodernější techniky, zkušeností a uplatnění nejnovějších bezpečnostních předpisů. Lineárně vedená řezná jednotka, dostatečně dimenzované vedení pilového pásu a uložení oběžných kol zajišťují možnost využití vysokého řezného výkonu při dosažení přesného a kvalitního řezu. Důležitou podmínkou je i bezpečné oboustranné upnutí materiálu a přesné nastavení materiálu na požadovaný rozměr.
Důraz je kladen i na životnost nástroje a proto je stroj vybaven automatickým odsunem děleného materiálu po dořezu a bezpečným vyjetím pilového pásu.
V nabídce nechybí ani kontrola odchylky pilového pásu, průtoku chladicí kapaliny a minimálních otáček motoru, což umožňuje provozovat stroj v „bezobslužném" provozu.
Zakázky je možné zadávat z ovládacího panelu stroje, ale existuje i možnost zadávání zakázek z USB pamětí nebo propojit stroj na PC síť zákazníka a zadávat přímo z PC.
A těm zákazníkům, kterým je výše uvedený výkon nedostatečný, můžeme nabídnout pro tento stroj výbavu, která umožní dělit pomocí tvrdokovového pilového pásu a zvýšit tak násobně produktivitu stroje.

www.proka.cz