Google překladač: English Deutsch

Hlavní činností společnosti M-MOOS s.r.o. jsou již 20 let generální opravy, modernizace a přestavby obráběcí strojů. Za tuto dobu prošlo dílnou přes 1 000 strojů. Při modernizacích obráběcích strojů se získávají obrovské zkušenosti s konstrukcí strojů, aplikací řídících systému, seřizováním a laděním pohonů, zpracováním PLC a měřením CNC strojů. Zároveň se pořizovalo potřebné a hlavně moderní měřicí zařízení od firmy Renishaw, jako interferometr XL-80 a Ballbar pro měření kruhovitosti. Vzhledem k tomuto technickému zázemí a kvalifikovanému kádru lidí bylo v roce 2007 rozhodnuto založit společnost CZ MOOS TRADING a prostřednictvím této společnosti uvádět na trh nové obráběcí stroje. Dnes firma zastupuje 11 světových výrobců, převážně z Taiwanu. V nabídce najdete 320 obráběcích strojů, které firma dodává nejen po ČR. Páteří prodejního sortimentu jsou především:

czmoos obr3

1. Rovinné brusky PROTH – síla jednoduchosti a neustálého vývoje
Vlajkovou lodí tohoto taiwanského výrobce jsou brusky na plocho s označením PSGS, PSGC a PSGO s rozměry stolu od 150 × 350 mm do 750 × 3 000 mm. Roční produkce těchto 3 výrobních řad se pohybuje okolo 750 strojů. Tuto skupinu pak doplňují dvoustojanové brusky se stoly od 1 000 × 1 500 mm do 1 500 × 6 000 mm. Samostatnou kapitolou jsou pak high-endové brousící stroje: Vertikální bruska V30 pro broušení vnitřních a vnějších povrchů, rovinné brusky s rotačním stolem PSRC a nová automatická rovinná bruska na plocho PSGS 3060 NEW umožňující efektivní broušení drážek a rovinných ploch. Tato novinka byla představena na MSV BRNO 2013.

2. JAINNHER – to jsou precizní centerlessy, hrotové brusky a brusky na vnitřní broušení
Jainnher je jeden z nejstarších výrobců bezhrotých brusek na Taiwanu, s ohledem na potřeby trhu svoje aktivity postupně rozšiřoval až k dnešní podobě 4 produktových řad:
a) centerlessů v ručním, NC nebo CNC provedení
b) hrotových brusek v ručním, NC nebo CNC provedení
c) brusek na vnitřní broušení v NC nebo CNC provedení
d) dvouvřetenových brusek pro vnitřní a vnější broušení vhodné zejména pro výrobce ložisek

3. Multifunkční CNC soustruhy a vertikální obráběcí centra DMTG
CNC soustruhy řady CKE s oběžným průměrem 300–1 250 mm jsou určené především pro efektivní malosériovou výrobu. V kombinaci s moderními řídicími systémy nabízejí jednoduchou obsluhu a nevyžadují znalost programovaní v ISO kódu. Nejprodávanějším typem jsou soustruhy s označením „Z". Toto značení v sobě skrývá převodovku, kdy jednotlivé převody jsou automaticky řazeny povelem v programu.Tyto stroje jsou na trhu od roku 2007, díky výše zmiňovaným přednostem a nízké pořizovací ceně hodnotil každý zákazník pořízení takového stroje jako dobrou investici, která mu přinesla benefity. To samé platí i o dalších strojích od firmy DMTG, zejména pak vertikálních centrech, které patří k nejtěžším na trhu.

4. Radiální vrtačky – snadná obsluha a vysoká tuhost
Průmyslové radiální sloupové vrtačky umožňují vrtání, závitování i zarovnávání široké škály obrobků. Konstrukce vychází z klasických radiálních vrtaček vyráběných v bývalém Československu. Jde o dostatečně tuhé, přesné a výkonné stroje s dlouholetou životností. Široká produktová řada nabízí kapacitu vrtání od 40 do 120 mm. Nejprodávanějším typem je VR 50. Tato vrtačka byla také součásti expozice na brněnském veletrhu.

www.moostrading.cz

czmoos obr6

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news