Google překladač: English Deutsch

Slavnostním otevřením nového moderního showroomu v Brně ve dnech 27. – 30. srpna 2019 chce DMG MORI Czech dát jasně najevo svoji pozici lídra na trhu, upevnit vztahy se stávajícími zákazníky a oslovit i nové potencionální zájemce. Na Grand Openingu bude vystaveno celkem sedm strojů.

dmg obr1

Mezi vystavenými stroji najdete CLX 450, NHX 4000 3. generace a SPRINT 32|8, jež nabídnou hlubší náhled do rozmanitého portfolia moderních výrobních technologií DMG MORI. Tento výrobce obráběcích strojů předvede nejnovější výsledky vývoje na poli digitalizace, kupříkladu CELOS ver.6 a nové technologické cykly DMG MORI, jakož i automatizovaná řešení, např. Robo2Go, paletový manipulační systém PH 150 a portálový zakladač GX 5. Další atraktivní segment, ADITIVNÍ VÝROBA, bude demonstrována na LASERTEC 30 SLM 2. generace.

Integrovaná digitalizace: Cesty k prosíťované výrobě
DMG MORI, která je průkopníkem digitalizace na poli aplikací obráběcích strojů, ji i nadále považuje za strategickou oblast budoucnosti. Na slavnostním otevření v Brně představí technologický lídr cesty k prosíťované výrobě pod zažitým slovním spojením Integrovaná digitalizace. Ta zahrnuje PLÁNOVÁNÍ VÝROBY, plně integrovaný systém plánování a řízení výroby, tak jako i téma přípravy a výroby pro digitální proces výroby – od plánování úloh pomocí systému CAD / CAM (Siemens NX) a CELOS PC až po výrobu na moderních obráběcích strojích s CELOS verze 6.
Aby byla integrovaná digitalizace DMG MORI úplná, doplňuje ji Téma monitorování. Důležitými nástroji jsou zde DMG MORI MESSENGER, CONDITION ANALYZER, PERFORMANCE MONITOR a PRODUCTION COCKPIT. Završením digitálního portfolia je řešení servisu a údržby. S internetovou a vícedodavatelskou platformou WERKBLiQ lze řídit údržbu celého strojového parku. Další výhody pro servisní podporu od DMG MORI dodává NETservice včetně služby SERVICEcamera.

dmg obr3

Automatizace: Komplexní integrovaná automatizace vede k vyšší hodnotě
Automatizované stroje jsou naprosto zásadními prvky digitálního podniku, a tudíž i nedílnou součástí inteligentní a síťově propojené výroby. V tomto ohledu považuje DMG MORI automatizaci za další strategickou oblast zaměřenou na budoucnost. Výrobní závody DMG MORI přejaly významnou úlohu ve vývoji a implementaci automatizovaných řešení. Součástí jejich práce jsou technická poradenství a pro případné úpravy již používaných strojů, včetně instalace a uvedení do provozu. Expertní tým se věnuje i dalším optimalizacím, a to vybavení robotů nástroji a jejich výuce, aby se zákazníkům dostávalo kompletního automatizovaného řešení z jediného zdroje. Na Grand Openingu v Brně předvede DMG MORI své odborné zkušenosti s automatizací na příkladech jako jsou: soustružnicko-frézovací centrum CTX beta 800 TC s flexibilním Robo2Go 2. generace, 5osé frézovací centrum CMX 50 U s paletovým manipulačním systémem PH150 a revolverový soustruh NLX 2500 s portálovým zakladačem GX 5.

Aditivní výroba: Čtyři kompletní procesní řetězce pro technologii práškového lože a práškové trysky
Společnost DMG MORI je již více než pět let na trhu úspěšná se stroji řady LASERTEC 3D hybrid, jež kombinují laserové navařování s frézováním. Kromě toho, že zavedla a rozšířila digitální procesní řetězec, DMG MORI se postupně stala i společností, nabízející úplný sortiment strojů pro aditivní výrobu. V nejbližších letech dojde k enormnímu nárůstu aditivní výroby. DMG MORI je na tento vývoj dobře připravena. Zatímco LASERTEC 65 3D je navržen pouze pro laserové navařování, jako doplněk ke stávajícím dílenským obráběcím centrům, řada LASERTEC SLM rozšiřuje portfolio o metodu práškového lože za použití selektivního tavení laserem. V Brně bude DMG MORI prezentovat LASERTEC 30 SLM 2. generace. Poslední dvě uvedené řady lze dále kombinovat se samostatnými frézovacími centry a soustružnickými stroji z portfolia DMG MORI, což umožňuje realizovat další procesní řetězce.

Zejména pro aplikace selektivního tavení laserem nabízí DMG MORI nový software OPTOMET. Jeho adaptivní algoritmy během několika minut vypočítají požadované parametry procesu selektivního tavení laserem (SLM). Umožňuje tedy například výpočet tloušťky vrstvy a tím i rychlejší, a tedy produktivnější výrobu. OPTOMET disponuje databází materiálů, takže uživatelé mohou používat materiály od jiných výrobců, aniž by je museli předem testovat. Otevřený systém dále umožňuje tuto databázi nezávisle rozšiřovat, s využitím vlastních zkušeností zákazníků. OPTOMET dokáže upravovat parametry tak, že vlastnosti materiálu, jako je tvrdost, porozita a elasticita, lze měnit nebo optimalizovat.

DMG MORI Czech s.r.o.
Kaštanová 8, 620 00 Brno
www.dmgmori.com

dmg logo

 

 

dmg obr2

dmg obr4Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news