Google překladač: English Deutsch

newtech obr1Laserový řezací systém Lynx, zkonstruovaný pro nákladově efektivní řezání, poskytuje flexibilitu při zpracování mnoha různých druhů materiálů různé tloušťky při optimálních výdajích.

Vysoká rychlost zpracování: Díky vlnovým délkám vláknového laseru je energie absorbována materiálem rychleji, což umožňuje rychlost řezání až třikrát vyšší než u CO2 laserů.
Řezací hlava: Nová řezací hlava „Light Cutter" firmy Precitec zaručuje vysokou rychlost řezání při vynikající kvalitě řezu. Umožňuje rychlou výměnu ochranného skla a je vybavena systémy regulace teploty, udržování konstantní vzdálenosti a ochrany proti nárazu.
Všestranné zpracování materiálů: Systém Lynx umožňuje přesné zpracování tradičních plechů z měkké oceli, nerezové oceli a hliníku, ale díky své univerzálnosti může zpracovávat i plechy z neželezných kovů, například z mědi nebo mosazi.
Integrovaný řídicí a pohonný systém: Řídicí systém Siemens 840D sl CNC, servomotory Siemens a pohonný systém na bázi hřebenů s šikmým ozubením s pastorkem zaručují nejvyšší opakovatelnost naprogramovaných kontur i při vysokých rychlostech řezání.
Automatický střídavě posuvný stůl: Stroj Lynx je standardně vybaven automatickým výměníkem palet, který umožňuje zakládání a odebírání plechů a součástí při současném zpracovávání druhé palety, s dobou výměny pouhých 35 sekund.

Proč technologii vláknového laseru?
Nízké provozní náklady: Vláknové laserové zdroje se vyznačují vysokou 30% účinností přeměny energie, což spolu s principem řezání laserem, absencí plynu a jednoduchou dodávkou paprsků do řezací hlavy vede k podstatnému snížení provozních nákladů.
Bezúdržbový laserový zdroj: Stroj Lynx je vybaven vláknovým laserovým zdrojem firmy IPG. Vláknové laserové zdroje jsou prakticky bezúdržbové – dodávají soustavně energii tisíce hodin bez nutnosti údržby či jiných servisních zásahů.
Náklady na součást: Tenké materiály může vláknový laser řezat až 3× rychleji než CO2 laser, takže je možné vyrobit více součástí za hodinu. Vyšší produktivita spolu s nízkými provozními náklady se přímo projevuje v nižších nákladech na součást.

www.newtech.cz

newtech obr2Kalendář akcí

<<  Květen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
162122
23242526272829
     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..