Google překladač: English Deutsch

Všestranné a ekonomické nástroje pro mikrovrtáníKomplexní portfólio řeení pro výrobu otvorů od Kennametalu je působivou kolekcí standardních možností a specifických aplikačních platforem pro každý průměr, posuv nebo kvalitu otvoru. GOdrillTM, první mikrovrták od Kennametalu, je výjimečným příkladem nástroje pracujícím v rozmanitých aplikacích a nejrůznějích materiálech s vynikajícími výsledky.

ken1

GOdrillTM je speciálně navržen pro otvory v rozsahu průměrů od 1 do 12,7 mm (0,0394 až 0,5 palce). Díky svému unikátnímu designu GOdrill roziřuje výhody modulárních vrtáků do oblasti malých průměrů. High-end materiál substrátu, povlak indikující opotřebení a nová patentovaná geometrie dovolují dílnám plné využití životnosti vrtáku.

Kromě toho lze GOdrill charakterizovat jako velmi ekonomický typ jednorázového nástroje, pro daný rozsah průměrů. Univerzální celokarbidový mikrovrták GOdrill je dokonalým nástrojem pro zákazníky, kteří potřebují vrtat malé a středně velké díry za rozumnou cenu.

Unikátní design dělá GOdrill velmi vestranným nástrojem pro použití v iroké řadě materiálů a obrobků. Patentované provedení bez fazety snižuje tření a teplo, zatímco rovný hlavní břit s ochranným úkosem nedovoluje vznik zárodku opotřebení a přináí stejnoměrnou distribuci řezných sil. Výsledkem je delí životnost nástroje ve vech materiálech díky menímu vylamování řezné hrany.

Základem je patentovaný tvrdokovový materiál KC7325TM opatřený vysoce odolným vícevrstvým povlakem na bázi TiAlN. To umožňuje nejen vysoké řezné rychlosti, ale i výborné výsledky při výrobě otvorů, dokonce i v aplikacích s minimálním mazáním (MQL). Druhá vrchní vrstva TiN slouží jako vizuální indikátor opotřebení, užitečný pro dosažení plné životnosti nástrojů při mikrovrtání.

GOdrills jsou dostupné v provedeních pro záplavové chlazení i pro vnitřní chlazení středem nástroje a jedná se o vynikající první volbu pro iroký okruh materiálů a aplikací, včetně palivových systémů a přesných komponent pro medicínu. Při vrtání malých průměrů s vysokou kvalitou jsou GOdrills vynikajícím a ekonomickým nástrojem pro roziřující se řadu úloh mikrovrtání.

www.kennametal.com

ken2Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news