Google překladač: English Deutsch

Původem americká firma Hardinge, v současné podobě již Hardinge Group, zahrnuje řadu předních výrobců obráběcích strojů jako například Bridgeport, Kellengerber, Hauser,Triplet, Tschudin, Jones & Shipman. S více než 100 letou tradicí, 1 400 zaměstnanci a výrobními závody na 3 kontinentech o celkové výrobní ploše 1 milion m2 je lídrem v poskytování široké škály vysoce spolehlivých technologií soustružení, frézování, broušení a upínání. Od 1. 9. 2013 přebrala výhradní obchodně-servisní zastoupení firmy Hardinge Group společnost CNC invest, s.r.o.

CNC-Invest XR6005AX

Hardinge nikdy nepřipouští kompromis v konstrukci výrobku, takže zákazníci se mohou spolehnout na firmu, která jim pomůže nalézt vždy optimální řešení na požadované technologické požadavky, a to vždy a včas. Šíře a hloubka nabídky strojů pro třískové obrábění jsou v průmyslu bezkonkurenční, což umožňuje značnou podporu různých aplikací v odvětvích, jako například letectví, v automobilovém průmyslu, medicinálních technologiích, energetice, stavebnictví, zemědělství, ve výrobě forem a nástrojů a dalších.

Výrobní program firmy zahrnuje technologie:

CNC-Invest 4 GS-250-left-clSOUSTRUŽENÍ – přesné, vysoce výkonné a super přesné „multi-tasking" CNC soustruhy, unikátní technologie soustružení tvrdých a kalených materiálů 65 HRc „Hard Turning" s možností volby poháněných nástrojů (M), osy Y, protivřeteníku (S) a jejich kombinací. K dispozici je i technologie elektrovřeteníků.
· Hardinge Super přesná řada T s unikátní technologií litého 45° lože HARCRETE (syntetický granit) nabízí celkem 3 modely T42/T51 a T65.
· Hardinge Super přesná řada Quest-Gang (Gang Turret) s unikátní technologií litého lože HARCRETE (syntetický granit) nabízí celkem 2 modely.
· Hardinge řady GS – přesností a vysokým výkonem v poměru k ceně jsou tyto stroje mimořádnou investicí. Celkem 7 modelových řad v mnoha kombinacích poskytuje uživateli možnost zvolit si takové technické a technologické řešení stroje, které bude vyhovovat zcela jeho požadavkům.

FRÉZOVÁNÍ – vysoce výkonné vertikální, horizontální a „multi-tasking" CNC obráběcí centra s celou škálou potřebných opcí pro další rozšíření možností obrábění. Od velikosti rozjezdu osy X od 300 mm do 1 600 mm je k dispozici celkem 10 velikostí modelů zaručující optimální výběr pro koncového uživatele. V pětiosém provedení jsou k dispozici 2 modely s rozjezdem osy X 760 mm nebo 1 000 mm. (XR FANUC 18iMB/HEIDENHEIN iTNC 530, GX Fanuc 0iMB/Siemens 828D)

CNC-Invest 6 GX600· Bridgeport XR řada tříosých center s vysokým výkonem 22/26/32 kW
· Bridgeport GX řada tříosých center s výkonem 15/18,5/26 kW
· Bridgeport vrtací a závitovací centra tříosá s automatickou výměnou palet řada 480 (kužel 30/40) výkon 5,5/7,5 kW

BROUŠENÍ

· Univerzální válcové brusky pro vnější a vnitřní broušení Kellenberger
· Univerzální brusky na plocho a profilové Jones & Shipman
· Souřadnicové víceosé brusky Hauser
· Produkční brusky na vnější průměr Tschudin
· Brousicí systémy pro vnější a vnitřní broušení Usech

UPÍNACÍ SYSTÉMY PRO STROJE

· Hardinge je největší světový výrobce přesných kleštin, sklíčidel a systémů upínání.

Poslání firmy Hardinge je jasné – navrhnout a postavit „nejlepší ve své třídě", cenově dostupné řešení produktů pro zákazníky, jejichž výkon a cenové podmínky jsou tak rozmanité, jako jen mohou být.

Všechny novinky, jak nových, tak i stávajících partnerů a především nové stroje Hardinge – Bridgeport budou představeny v expozici CNC invest na veletrhu MSV v Brně.

www.cnc-invest.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news