Google překladač: English Deutsch

orderfox1Zhruba rok je ORDERFOX.com online a celou tu dobu je stále na cestě k úspěchu. Od této chvíle je platforma rozšířena pro CNC obrábění dřeva. Na celém světě mohou dřevozpracující podniky CNC profitovat z mnoha funkcí a z mezinárodního propojení po síti.

Středem zájmu výrobců CNC z kovozpracujícího a dřevozpracujícího průmyslu je optimální vytížení strojů. Výrobci CNC mohou při příliš nízkém vytížení během krátké doby snadno najít nové zakázky CNC, které se perfektně hodí k jejich podnikovému profilu. Funkce filtrování činí hledání zakázek CNC tak efektivním jako dosud nikdy.

Pro nákupčí nabízí ORDERFOX.com velké množství kontaktů pro nejrůznější požadavky – od sériových výrobců až po vysoce specializované výrobní podniky se specifickým know how. Uživatelská plocha ovládaná pomocí menu činí umisťování zakázek velmi jednoduchým, pro funkce filtrování jsou k dispozici četné možnosti výběru dropdown (rozevírací seznamy) jako materiál, průmysl, technologie a mnoho dalšího. Ať je pouze třeba v nejkratší době zvládnout rychlou, jednoduchou zakázku nebo hledáte partnera pro dlouhodobou a náročnou spolupráci, ORDERFOX.com najde vždy toho správného partnera.

Soukromí zadavatelé zakázek s rozšířením platformy v oblasti obrábění dřeva CNC získají možnost umisťovat zakázky. Soukromé osoby si tak mohou svůj individuální kus nábytku nebo dřevěný tvarovaný díl nechat nabídnout a vyrobit od profesionálního výrobce CNC.

Nabídka ORDERFOX.com je stále dále rozšiřována. Od června 2017 bylo na dynamicky se rozvíjející platformě integrováno 25 jazyků, globální kalendář veletrhů a akcí pro branži CNC, prvek Vědomosti & trendy a také Autodesk Forge™ Viewer. Kromě burzy strojů CNC pro nové a použité stroje a burzy pracovních míst bude dále v průběhu roku vyvíjen také inovativní komunikační nástroj. Používání ORDERFOX.com s veškerými funkcemi je bezplatné.

Vítejte v novém, digitálním světě CNC.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..