Google překladač: English Deutsch

Společnost Hypertherm, výrobce moderních řezacích systémů, dnes oficiálně představila systém EDGE® Pro Ti (předběžně představený na veletrhu EuroBLECH2012) – nový CNC systém navržený pro integraci s pohony, motory a různými rozhraními řízení výšky hořáku.

ZXh55vPU8gj83Jo9Uj06-yH6EQaEwm2qwyokYbK9f1g


Tento nový CNC systém je ideálním řešením pro malé až středně velké řezací stoly a lze jej používat se všemi plazmovými systémy, včetně Powermax®, HySpeed® HSD130™ a nového MAXPRO200® od Hypertherm. Je vybaven zdokonalenou podporou řezacího procesu pro řezání plazmou, vodním paprskem a autogenem a podporuje technologii Rapid Part™ ve spojení se systémem Hypertherm Sensor™ Ti nebo řízením výšky hořáku ArcGlide®. Automatické nastavení výšky hořáku navíc zajišťuje optimální životnost spotřebních dílů a kvalitu výsledných produktů bez nutnosti zásahu operátora.
Systém je vybaven i novou možností připojení Hypernet®, které umožňuje používat technologii True Hole™ ve spojení s řízením výšky hořáku ArcGlide, softwarovým řešením pro polohování CAM a systémem HyPerformance® Plasma HPRXD®. Připojení Hypernet usnadňuje vzdálené řešení problémů pomocí integrované funkce nápovědy Remote Help™ a standardní bezdrátové síťové komunikace.
„Systém EDGE Pro Ti CNC nahrazuje systém EDGE Ti CNC v řadě produktů střední třídy a nabízí podstatně větší možnosti, pokud jde o rozsah použití a procesní možnosti u řezání plazmou, autogenem a vodním paprskem," uvedl Bob Boyes, manažer produktového marketingu skupiny Hypertherm Automation.
Obdobně jako všechny řídicí systémy Hypertherm, tak i systém EDGE Pro Ti se vyznačuje spolehlivostí a snadnou obsluhou a obsahuje všechny výhody softwaru Hypertherm Phoenix™ verze 9. Všechny nezbytné parametry řezacího procesu lze uložit do dílčího programu v softwarovém řešení CAM zákazníka, čímž dosáhnete zkrácení doby nastavení a současně eliminujete výskyt častých procesních chyb a zvýšíte produktivitu.
www.hypertherm.com

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news