Google překladač: English Deutsch
Inzerce

hydr_pohony_1.jpgNapínací a hnací moduly stavební řady UPE firmy Bosh Rexroth ideálně splňují požadavky kladené na kompaktní konstrukční prvek. Spojují nádrž na olej, hnací motor, čerpadlo a kompletní řízení ve snadno zapojitelnou jednotku „Pick and Place“. Oblasti použití jsou kromě obráběcích strojů a lisů také při výrobě pneumatik, zpracování papíru a při ovládání různých funkcí v oblasti automatizace. Nová stavební řada UPE3 umožňuje díky zabudovanému dvojtému čerpadlu a dvěma odděleným řídícím okruhům plnění komplexních úkolů, které vyvstávají při konstrukci moderních soustruhů a brusek. Kompaktní konstrukce s umístěním řízení přímo na nádrži snižuje prostorové nároky a minimalizují náklady na zatrubkování.

Možnost použít velký počet řídicích prvků umožňuje sestavit řídící moduly dle požadavků zákazníka. Kombinovat lze vestavné ventily s rozsáhlým sortimentem výrobků Rexroth z oblasti nástavbových a mezideskových ventilů se jmenovitou světlostí NG6. Pro kombinace více funkcí jsou k dispozici řídicí bloky šité na míru (viz RD 51144).

Napínací a hnací moduly UPE jsou dodávány s výkonem 1,1 až 4,0 kW. Objem nádrže je 4,5 až 9 litrů. Dodávány jsou následující druhy čerpadel: lamelové hydraulické čerpadlo
zubové čerpadlo, axiální pístové čerpadlo.

 
Pro UPE3 jsou možné tyto vzájemné kombinace čerpadel: radiální pístové čerpadlo + radiální pístové čerpadlo, zubové čerpadlo + zubové čerpadlo, zubové čerpadlo + radiální pístové čerpadlo.

Pro rozšíření možností využití jednotky, příp. prodloužení doby provozu lze u napínacích a hnacích modulů UPE3 na přání zákazníka zabudovat ve spodní části agregátu aktivní chladič. Tento chladící prvek - olej/vzduch má ventilátor s vlastním hnacím motorem. V závislosti na průtoku a vykonávané práci je možno modul používat v trvalém nebo přerušovaném provozu.

Stavební řada modulů UPE je uceleným konceptem, který ideálně splňuje veškeré požadavky kladené na moderní řešení Drive & Control pro obráběcí stroje.
www.rexroth.cz

Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..