Google překladač: English Deutsch

Prospěch ze spojení prodejních a servisních aktivit pro každého zákazníka. Společnosti GILDEMEISTER a Mori Seiki spojily svoje prodejní a servisní aktivity v Evropě. Spolupracující partneři se chystají spolu založit jednu společnost pro všechny evropské trhy (s výjimkou Německa). Nový holding bude řídit veškeré činnosti v oblasti prodejů a služeb jednotlivých evropských zastoupení DMG / Mori Seiki.

dmgmori250

Ve Stuttgartu však zůstane řídící centrum společností DMG / Mori Seiki pro německý trh. Na veletrhu EMO v Hanoveru – nejdůležitější světové výstavě obráběcích strojů –DMG / Mori Seiki poprvé společně prezentovaly téměř 100 high-tech exponátů na celkové ploše o rozloze 7 300 m2 v Hale 2. Spolupráce v Německu a Evropě zahrnuje jak prodej tak veškeré technické služby, jako jsou například zákaznický servis, školící kurzy a technická podpora. Z tohoto důvodu lze také konstatovat, že tato spolupráce bude přinášet dodatečné velké přínosy pro zákazníky v Evropě. Budou mít k dispozici široké spektrum produktového portfolia společností DMG a Mori Seiki. Dále 31 technologických center bude zajišťovat unikátní regionální působení.

 

dmgmori400V návaznosti na úspěšnou integraci na mnoha ostatních trzích – jako je například Asie, tradiční americký trh a Japonsko – bude nyní trh v Německu a ve zbývající části Evropy rozvíjen společně. V budoucnu bude dalších 17 národních společností, které se pohybují na 37 evropských trzích, začleněno do DMG / Mori Seiki Europe. Ve vybraných zemích (Polsko, Rusko, Rakousko) je fůze ještě předmětem schválení příslušných státních institucí. Spolupráce v Německu a Evropě by měla začít začátkem září s celkovým počtem zaměstnanců kolem 1350. Z těchto bude 600 zaměstnanců pracovat v Německu a 750 ve zbývajících evropských zemích. DMG / Mori Seiki proto bude takto vedoucím poskytovatelem služeb v Evropě v oblasti obráběcích strojů.

http://cz.dmg.com