Google překladač: English Deutsch

Každý by si přál veliké a dlouhodobé zakázky, ale praxe nevychází vždy vstříc našim přáním. Malosériové a dokonce i kusové zakázky živý dnes mnoho obráběčů. Holandská firma STYLE High Tech se zaměřila právě na výrobu strojů, které se snadno programují a změna výroby je na nich rychlá a efektivní.

O společnosti STYLE High Tech
Style High Tech je holandská firma, která vyrábí Teach-In, CNC soustruhy a frézky. Stroje jsou konstruovány na vysoké úrovni, kdy specialisté z oboru mechaniky, elektroniky, počítačového řízení a technologie strojního zpracování spolupracují na kvalitě a vývoji konečného produktu. Intenzívní kooperace se zákazníky je zahrnuta ve strategii interního vývoje produktu a neustálého vzdělávání techniků. Výhoda není pouze ve vytváření produktu vyznačujícím se vysokou spolehlivostí a jednoduchou obsluhou, ale i v poskytování kvalifikovaného poradenství a servisu. Díky této strategii STYLE High Tech ovládá holandský trh a ve světě se řadí mezi nejvýznamnější výrobce CNC strojů pro kovoobrábění se zaměřením na malé a střední série. STYLE High Tech CZ, s.r.o. je dceřinná společnost zaměřená na prodej a servis STYLE soustruhů a frézek v České republice. Během předchozích let bylo v České republice přes obchodní zastoupení instalováno více než 100 strojů Style. Servis a údržbu těchto strojů přebrala firma STYLE High Tech CZ s.r.o.

Řízení STYLE
Řízení Style je vyvíjeno vlastními softwarovými techniky, kteří již léta slučují svoje vlastní znalosti s praktickými zkušenostmi zákazníků a výsledkem je nejúčelnější řídicí systém na trhu. Nezávislý průzkum ukazuje, že hlavním důvodem pořízení stroje Style je právě jeho řízení. Řízení Style je plně graficky podporováno a je velmi jednoduché pro obsluhu stroje, dokonce i bez předešlých zkušeností s CNC obráběním. Existuje zde také možnost ISO programování a importu souborů DXF. Se strojem je dodávána i stolní verze softwaru. S touto verzí softwaru můžete připravit program ve vašem PC nezávisle na obráběcím stroji. Řízení Style pracuje pod operačním systémem Windows. Právě v těchto dnech byla uvedena nová verze softwaru, inovace najdeme v programování soustružení i frézování.

www.stylehightech.cz
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news