Google překladač: English Deutsch

Každý by si přál veliké a dlouhodobé zakázky, ale praxe nevychází vždy vstříc našim přáním. Malosériové a dokonce i kusové zakázky živý dnes mnoho obráběčů. Holandská firma STYLE High Tech se zaměřila právě na výrobu strojů, které se snadno programují a změna výroby je na nich rychlá a efektivní.

O společnosti STYLE High Tech
Style High Tech je holandská firma, která vyrábí Teach-In, CNC soustruhy a frézky. Stroje jsou konstruovány na vysoké úrovni, kdy specialisté z oboru mechaniky, elektroniky, počítačového řízení a technologie strojního zpracování spolupracují na kvalitě a vývoji konečného produktu. Intenzívní kooperace se zákazníky je zahrnuta ve strategii interního vývoje produktu a neustálého vzdělávání techniků. Výhoda není pouze ve vytváření produktu vyznačujícím se vysokou spolehlivostí a jednoduchou obsluhou, ale i v poskytování kvalifikovaného poradenství a servisu. Díky této strategii STYLE High Tech ovládá holandský trh a ve světě se řadí mezi nejvýznamnější výrobce CNC strojů pro kovoobrábění se zaměřením na malé a střední série. STYLE High Tech CZ, s.r.o. je dceřinná společnost zaměřená na prodej a servis STYLE soustruhů a frézek v České republice. Během předchozích let bylo v České republice přes obchodní zastoupení instalováno více než 100 strojů Style. Servis a údržbu těchto strojů přebrala firma STYLE High Tech CZ s.r.o.

Řízení STYLE
Řízení Style je vyvíjeno vlastními softwarovými techniky, kteří již léta slučují svoje vlastní znalosti s praktickými zkušenostmi zákazníků a výsledkem je nejúčelnější řídicí systém na trhu. Nezávislý průzkum ukazuje, že hlavním důvodem pořízení stroje Style je právě jeho řízení. Řízení Style je plně graficky podporováno a je velmi jednoduché pro obsluhu stroje, dokonce i bez předešlých zkušeností s CNC obráběním. Existuje zde také možnost ISO programování a importu souborů DXF. Se strojem je dodávána i stolní verze softwaru. S touto verzí softwaru můžete připravit program ve vašem PC nezávisle na obráběcím stroji. Řízení Style pracuje pod operačním systémem Windows. Právě v těchto dnech byla uvedena nová verze softwaru, inovace najdeme v programování soustružení i frézování.

Novinky v soustružení
Nová verze ovládacího softwaru nabízí nové přehlednější uživatelské prostředí. Přibylo také velmi žádané programování volné kontury. Funkcí, která uživatelům zpříjemní práci je rychlá volba menu, které se objeví vždy vedle kurzoru a není třeba se neustále vracet do hlavní nabídky. Nově je také umožněno vkládat makra. Třešinkou na dortu je funkce, která nám umožní opakovaně přesně najet nástrojem do již dříve vyřezaného závitu.

Novinky ve frézování
Některé inovace pro frézování jsou obdobné jako u soustružení, týká se to nového uživatelského prostředí, rychlé volby menu, programování volné kontury a možnosti vkládání makra. Mezi další aktualizace patří lépe viditelný kurzor, slučování více programů dohromady a možnost kreslení mimo kreslicí okno. Uživatelé také jistě uvítají funkci výběr celé kontury dvojklikem bez ohledu na to, z kolika jednotlivých částí se kontura skládá.
Narozdíl od většiny softwarových aktualizací, které vedou k vyšší dokonalosti programu, ale zároveň i jeho vyšší složitosti a náročnějšímu ovládání, je zřejmé, že v případě řízení STYLE V. 3.40 je vyšší dokonalost dosažena lepší přehledností a minimalizací kroků nutných k dosažení výsledku.

www.stylehightech.cz
 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news