Google překladač: English Deutsch

Společnost ,,FLOTT“ představila ve své výstavní premiéře na MSV v Nitře novou typovou řadu stojanových odsávacích zařízení určenou pro kotoučové a pásové brusky na kov. Kombinací nového typu odsávacího zařízení s bruskou je možné brousit a odjehlovat i  tam, kde to doposud hygienické předpisy a požadavky na čistotu neumožňovaly.

flott_1.jpg

Použití: Typová řada FLOTT MA 400  je koncipovaná k připojení na 400 V a typová řada FLOTT MA 200 na 230 V. Odsávací zařízení slouží zároveň jako stojan. Možno na něj postavit a následně připojit všechny řady kotoučových brusek FLOTT (s průměrem brusného kotouče 150, 175, 200, 250, 300 mm), dále stolní pásové brusky FLOTT  TBSM 75 a rovněž tak ohraňovací-odjehlovací  brusku FLOTT KEM 180. Navíc je tu možnost z dvou odsávacích hadic s průměrem 50 mm vytvořit jednu prodlouženou odsávací hadici a zařízení tak připojit externě k jinému stroji (například k stojanové brusce, pile na kov a pod.)
Filtrace: Částice (brusný odpad) jsou vedeny do ocelového meziboxu se speciálními komorami. Zde dochází k jejich ochlazení a k separaci největších částic. Jemná filtrace je zabezpečena jako sekundární stupeň prostřednictvím progresivní filtrační vložky (třída filtrace G3 dle EN 779). Velká absorpční schopnost filtrační vložky a dostatečná kapacita vysypatelného  meziboxu redukují na minimální možnou míru výměnné intervaly.
Ergonomie a bezhlučný chod: Těleso odsávacího stojanu zabezpečuje dostatečnou stabilitu celého stroje při minimálním záběru  podlahové plochy. Vestavěný ventilátor s motorem má vynikající sací výkon a příznivou hlukovou charakteristiku, což se odrazilo na tichém provozu zařízení. Na vnitřních stranách ocelového pláště je navíc prvněkrát použita speciální antivibrační hmota, díky čemuž došlo k téměř úplnému potlačení vibraci.
Montáž a obsluha: Brusku je možné připojit k odsávacímu zařízení pomocí jednoduché připojovací zásuvky. Není nutné přitom provádět tzv. překáblování, resp. žádný jiný odborný zásah specialisty. Bruska se navíc přišroubuje ke stojanu a vidlicí se spojí s odsávacím stojanem. Zapnutím vypínače brusky se automaticky zapne i odsávací zařízení. Odsávací zařízení obsahuje tzv. elektroniku zpožděného vypnutí. To zabezpečí i po vypnutí brusky důkladné odsátí rozvířeného prachu. Jako mimořádná výbava se na přání zákazníka dodává brzda kotoučů brusky.

www.flott.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news