Google překladač: English Deutsch

Letos již potřetí přivítala firma Formetal s.r.o. své stávající i potenciální zákazníky na Dnech otevřených dveří 2019 v Měšicích u Prahy. Setkání uživatelů plechotvářecích strojů se specialisty firmy a zástupci výrobců strojů se stalo tradicí. „Porovnáme-li účast firem a lidí se zájmem o technologie tváření plechu, dostáváme se rok od roku ke stoupajícím číslům.

P5220686

V roce 2018 se zúčastnilo něco přes 40 firem z oboru a přijela zhruba stovka lidí. Pozitivem je, že se nejedná jen o skalní příznivce, ale ze tří čtvrtin například loni přijeli nové firmy se zájmem o naše stroje," komentuje rostoucí zájem zákazníků Ing. Petr Čejka, jednatel společnosti.

Požadavky zákazníků jako inspirace výrobcům strojů
Hlavní přínos návštěvníci vidí v možnosti konzultovat své potřeby co do technologií a strojů, které mají nebo které případně zvažují pořídit. To, že jsou přítomni zástupci výrobců, umožňuje velmi konkrétní zpětnou vazbu nejen Formetal – uživatel stroje, ale také uživatel stroje – výrobce.
„Naši dodavatelé strojů patří k evropským i světovým lídrům v oboru tváření plechu. Naši zákazníci jsou firmy využívající pokročilé technologie a jejich požadavky v kontextu doby již jenom porostou. Volají po vyšší produktivitě, v řadě případů po automatizaci výroby, dokonalejším servisu. Bez těsné spolupráce všech článků tohoto řetězu nelze růst. Dny otevřených dveří jsou ideální platformou pro výměnu názorů a zkušeností. Je zde daleko větší prostor pro předvedení strojů, řešení technologických možností i individuální rozhovory než například na veletrhu v Brně, zpřesňuje Ing. Čejka.

Prostor i pro novinky
Letos poprvé položil FORMETAL vyšší důraz také na vzdělávání zákazníků. Důkazem je Škola zakružování plechu a profilů pod vedením specialistů ze společnosti DAVI PROMAU. Ukázky zakružování kruhovýh tvarů i kuželů proběhly na hydraulické čtyřválcové zakružovačce plechu DAVI PROMAU MCA 2020, zakružování plocháčů a L profilů pak na hydraulické zakružovačce profilů DAVI PROMAU MCP 11. V takto koncipované přidané hodnotě bude FORMETAL pokračovat i v budoucnu. Kromě jmenovaných strojů bylo ve showroomu firmy tradičně k dispozici kolem 30strojů k předvedení i dodání.

Co bylo dále k vidění:
· ohýbání na CNC ohraňovacích lisech DURMA - různé délky, tonáže a vybavení
· ohýbání na segmentové ohýbačce dlouhých plechů VARIOBEND - 6 m / 2 mm, servomotory, automatické bombírování
· ukázky z řezání 1-4 kW vláknovým laserem DURMA
· výroba na lince s excentrickým 100t lisem MECANICA EXACTA - dvojitý odvíječ, rovnačka s podavačem, lis s automatickým přestavením zdvihu, detekce dílů a pozice materiálu, dopravník na díly
„Je potěšitelné, že počet kontraktů uzavřených na Dnech otevřených dveří roste," hodnotí obchodní přínos Ing. Petr Čejka.

O FORMETALU
Společnost Formetal, s.r.o. se již více než 20 let specializuje na prodej a servis strojů na zpracování plechů. Nabízíme ohraňovací, výstředníkové či horizontální lisy, lasery, tabulové nůžky, vysekávací a děrovací centra, ohýbačky, zakružovačky, linky na zpracování svitků a další. Díky našim bohatým zkušenostem jsme úspěšně uvedli na český trh celou řadu výrobků světových značek – například DURMA, DAVI Promau, GEKA, VARIOBEND a dalšími.

Za svoji historii dodal Formetal na český trh více než tisíc strojů a zařízení pro komplexní zpracování plechů. Jsme vysoce specializovanou společností, která poskytuje zákazníkům nadstandardní technologické služby a školení, zajišťuje profesionální garanční servis, seřízení a opravy strojů.

www.formetal.cz

P5220843

P5230964

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news