Google překladač: English Deutsch

Firma Van Hool N.V. v Belgickém městě Koningshooikt, je známa po celém světě v oblasti výroby průmyslových vozidel a autobusů. Průmyslová divize již brzy rozšíří kapacity robotizované produkce vozidel. Na základě již dříve instalovaných projektů v předešlých letech, firma Valk Welding obdržela objednávku na dodání dalších dvou robotických instalací. Bude se jednat o plně automatické svařování přívěsových součástek a také bezobslužné svařovaní kompletního podvozku. Van Hool N.V. od roku 1998 úspěšně používá svařovací roboty firmy Valk Welding a společně spolupracují při programování téměř plně automatických svařovacích instalací.

valkwelding 13

Podařilo se jim společně integrovat do již vyvinutého programu APG(Automatic Programm Generator) nástroj v systému CAD, který automaticky zpracovává pozice robota, polohu hořáku a úhel hořáku a mnoho dalších parametrů do robotizovaného svařovacího programu, který je ihned připraven k použití. Díky této pokročilé automatizaci je schopna společnost Van Hool N.V. svařovat kompletní přívěsové šasi a další díly v malých sériích.
To je důvod, proč je mezi Van Hool N.V. a zbytkem konkurenčního trhu tak velký rozdíl.
Společnost Van Hool N.V. je známa jako jeden z prvních uživatelů robotů pro obloukové svařování v Belgii (v roce 1980 byl zakoupen první svařovací robot do výroby) a díky úspěšným realizacím několika robotických zařízení za posledních 6 let, dodá nové svařovací systémy opět firma Valk Welding. Díky DTPS offline programování, je možné programy přenést z již instalovaných robotů, na roboty nové. Tak je čas potřebný pro naprogramování nových robotů zkrácen na nulu.

Nejen způsob rozsáhlé automatizace, které bylo dosaženo společnými silami, byl důvodem pro tyto nové objednávky. Dalším aspektem pro pana Daniela Kempa byli, záruční podmínky pro roboty Panasonic v kombinaci s rychlou a přesnou servisní podporou u dříve dodaných systémů firmou Valk Welding. Jeho rozhodnutí bylo podpořeno ze strany manažerů oddělení průmyslových vozidel a nic již nebránilo další objednávce. Dodávka prvního svařovacího robota je již v procesu a větší instalace pro svařovaní podvozku bude realizována začátkem Ledna 2014.

Očekává se, že doba integrace těchto nových systému bude trvat jen několik dní po doručení do společnosti Van Hool N.V.

valkwelding.cz
www.vanhool.beKalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news