Google překladač: English Deutsch

Kromě stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně připravila firma DMG MORI Czech ukázku dalších řešení ve svém brněnském showroomu. Důraz je kladen především na chytrou výrobu založenou na digitalizaci a automatizaci. Návštěvníci MSV v Brně v dnešní době právem očekávají exponáty, které jim ušetří práci, čas i energie. Na úspory ve všech oblastech se již řadu let zaměřuje lídr v oblasti obráběcích strojů, společnost DMG MORI. Expozice v pavilonu P na brněnském výstavišti a v showroomu firmy v Ořechové ulici v Brně budou pro návštěvníky veletrhu propojeny pravidelným mikrobusovým shuttle spojem

DMG 1

Automatizace, digitalizace, udržitelnost
Automatizace nabízí řešení pro řadu průmyslových firem, které se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků a zároveň se snaží maximálně vytěžit potenciál svých strojů. Letos firma DMG MORI uvedla řadu novinek, které jsou na špičce automatizačních technologií, například Robo2Go Max, MATRIS Light, PH Cell 2000 nebo PH 50.

DMG i

Modulární systém NZ
Vývoj nových produktů je v DMG MORI vždy promýšlen s ohledem na snadnou budoucí automatizaci. Jako příklad lze uvést nedávno představený modulární systém NZ pro produkční soustružení. NZ DUE, NZ TRE a NZ QUATRO se dvěma/třemi/čtyřmi osami ukazují zcela novou úroveň modularity. Soustružnická centra jsou připravena pro snadnou integraci automatického zásobníku tyčového materiálu, robotu do obráběcího prostoru nebo komplexnějších automatizačních řešení Robo2Go či MATRIS. Zákazník si podle svých potřeb navolí stroj a jeho periferie stejně snadno jako jednotlivé chody obědového menu z jídelního lístku.
Výroba v Sandvik Coromant
Strategické partnerství společností DMG MORI a Sandvik Coromant je oboustranně výhodné a těží z něj především zákazníci obou světových výrobců. Stroje DMG MORI jsou v závodě Gimo ve Švédsku nasazeny ve vysoce náročném provozu. Těla nástrojů Sandvik jsou často navrhována individuálně pro konkrétní aplikace zákazníků, závod Gimo je součástí technologického centra a zajišťuje výrobu 2 500 nových produktů ročně. Kvůli snadným změnám výroby se zde rozhodli pro obráběcí centrum DMG MORI se schopností soustružení i frézování NTX 2000 turn and mill. Aby mohl stroj pracovat spolehlivě v bezobslužném režimu, doplňuje jej flexibilní modulární robotický systém MATRIS, který organizuje polotovary i hotové výrobky tak, aby se neproduktivní časy snížily na minimum. „Kvůli velké škále používaných nástrojů byl do MATRIS navíc integrován doplňující zásobník s 32 nástrojovými položkami, přestože to není primární funkce systému MATRIS, skvěle takto doplňuje výrobní stroj," říká Philip Eriksson, projekt manažer ve společnosti Sandvik Coromant.

Zajímavé události DMG MORI
QR event

 

 

 

 

 

 

Registrace na DMG MORI Open House
QR open house

 

 

 

 

 

 

A jak se na Open House dostanete?
Na základě registrace Vás do firmy DMG MORI zaveze naše kyvadlová doprava
DMG i open

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..