Google překladač: English Deutsch

RX60.jpgNový vysokozdvižný vozík Still RX 60 udává s boční výměnou baterie měřítka ve své třídě. Existuje v provedení s nosností 4,0, 4,5 a 4,99 tuny. Celá řada nových technických řešení přitom pomáhá dalšímu snižování celkových nákladů na používání (Total Cost of Ownerschip). Výhody posuzované z pohledu celé doby používání vysokozdvižného vozíku se skládají z nízkých nákladů na údržbu, minimalizace počtu opotřebitelných dílů a nižší spotřeby energie.

Pohon pojezdu a hydrauliky trojfázovým motorem s optimalizovanou spotřebou energie a hlučností, pracující zcela bez ventilátorů, zaručuje dlouhou životnost baterie. Úplné zapouzdření celého pohonu chrání před vniknutím škodlivého prachu a stříkající vody, takže není žádným problémem ani použití při velmi nepříznivých podmínkách. Celkově byl zvýšen výkon a současně výrazně snížena spotřeba energie oproti předchozímu modelu a ostatním vozíkům zastoupeným na trhu – oba aspekty jsou důležitými body ve smyslu TCO.
Vysokozdvižný vozík RX 60 je vybaven dvěma sběrnicemi CAN. Robustní řídicí jednotka řízení zajišťuje dvěma procesory, které se navzájem hlídají, maximální možnou spolehlivost. Také tato koncepce snižuje v konečném důsledku náklady.
Stejnou měrou to platí pro revolučně snadnou výměnu baterie ze strany, při které není třeba jeřáb, která zvyšuje bezpečnost a výrazně snižuje riziko poranění a poškození.
www.still.cz
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce