Google překladač: English Deutsch

ropa_1_1.jpgAnglická firma Dunlop Oil and Marine, Grimsby, patří do skupiny ContiTech a zabývá se výrobou speciálních hadic, které slouží k bezpečné dopravě surové ropy. Firma dunlop Oil and Marine, Grimsby byla založena v roce 1955 a za dobu své působnosti dodala zákazníkům speciální hadice pro dopravu olejů, plynu, vybagrovaného štěrku apod. V poslední době dodává peo dopravu ropy hadice o vnitřním průměru 500 mm. Které mají z bezpečnostních a ekologických důvodů dvojitou textilní kostru a plavou po vodě.

Celý článek...

vladyka_1.gifNěmecká firma ALTEC GmBH, Singen, výrobce nakládací techniky, zastoupená v České a Slovenské republice společností Vladyka s.r.o., Chrudim vyrábí třídílné mobilní přemostění - typ MBD. S tímto třídílným, mobilním přemostěním je možné vyrovnávat velký výškový rozdíl mezi rampou a nákldním autem, a to u všech pomocných nakládacích míst nebo nízkých ramp, které jsou velmi málo frekventované na to, aby tam bylo namontováno pevné přemostění.

Celý článek...

EDL_76_1_1.jpgSpolečnost Sklenář s.r.o. – transportní systémy Dluhoňovice, Žamberk – dodává na trh trubkový dopravník ERKO-DISCLIFT, typ EDL 76/EDL 114. Funkční charakteristiky tohoto dopravníku spolu s jeho plně uzavřenou konstrukcí jej předurčují jako ideální zařízení pro dopravu sypkých a granulovaných materiálů. Dopravník má spolehlivý provoz v pracovních polohách od vodorovného po svislou. Základní pohyblivou části je sestava lana, na němž jsou v pravidelných odstupech umístěny plastové disky.

Celý článek...

robot_delta_1.jpgMáte smysl pro jemnost a milujete ušlechtilé pochoutky? My také. Proto balí systémy robotů Delta společnosti Bosch sladké, lámavé čokolády obzvláště jemně. Že roboti mohou pouze pevně uchopit? Omyl. Pro citlivé zboží má Bosch v programu roboty Delta XR31 a XR22. Bleskově a přitom zcela jemně zabalí roboti více než 40.000 pralinek za hodinu. Pro přepravu ušlechtilých cukrovinek z běžícího pásu do krabiček na pralinky se musí i přes vysoké pracovní tempo respektovat jedno: ať už šampaňské lanýžky, mandlové hoblinky nebo nugátová srdíčka – pralinky jedou po pásu v nejrůznějších tvarech a příchutích. Každou z nich musí robot rozeznat a s milimetrovou přesností usadit na přesně správné místo v balení – mnohé ještě také do citlivého papírového obalu. A v žádné krabičce nesmí pralinky chybět. Jak to všechno robot zvládne – s jemným uchopením, bez chyb a vždy hygienicky?

Celý článek...

nakladac_1.jpgKdyž se řekne Quicke, asi téměř každý zemědělec řekne:“Á to jsou ty nakladače ze Švédska.“ Ano, jsou to „ty“ nakladače ze Švédska. A čím nás mohou po téměř 10ti letech používání v ČR překvapit? Největší výrobce nakladačů na světě – švédská firma ALÖ – (mimochodem v roce 2004 se v této firmě vyrobilo a dodalo uživatelům více než 25 000 nakladačů a 70 000 kusů různých typů pracovního nářadí) uvádí na trhy celého světa zcela nové modelové řady nakladačů. Pojďme si položit pár otázek a zkusme na ně odpovědět. Poté zjistíme co je nový QUICKE DIMENSION.

Celý článek...

detail_RX20_10_1.jpgSpolečnost Still dodavatel manipulační techiky a služeb představuje novinku ve svém sortimentu, elektrický vysokozdvižný vozík RX 20. Velkou předností tohoto vozíku je snadná výměna baterie z boku, která je v této formě u elektrických vysokozdvižných vozíků od 1,5 t jedinečná a přináší našim zákazníkům mnoho výhod. Protože již není potřebný jeřáb, výrazně se zvyšuje bezpečnost a snižuje se nebezpečí zranění a poškození. Současně se zvyšuje produktivita a flexibilita, neboť výměnu baterie lze nyní provést mnohem rychleji a nezávisle na jeřábu.

Celý článek...

hyster.pngNa český a slovenský trh je v těchto dnech uveden představitel špičkové technologie v manipulační technice: vysokozdvižné vozíky HYSTER řady Fortens se vznětovým a LPG motorem a nosností 1 až 8 tun. Jako první se na českém trhu objeví řada H2.0FT - H3.5FT s nosností od 2 do 3,5 tuny. Tato nová typová serie přináší kvalitativní skok v uživatelské hodnotě pro zákazníka především jako řešení s nízkými provozními náklady. Nový model FORTENS ukazuje, jak budou navrhovány a vyráběny vysokozdvižné vozíky budoucnosti. K vývoji nového modelu přikročila společnost Hyster i přesto, že obor čelních motorových vozíků je pro ni nejúspěšnější ( v celosvětovém i českém měřítku).

Celý článek...

kladkostroj_1_1.jpgFirma Koexpro Ostrava představuje svoji novinku v manipulaci s materiálem. Kladkostroj hydraulický KH 3 je přenosné zvedací zařízení, určené k vertikální manipulaci s břemeny. Kladkostroj se skládá z hydraulické pohonné jednotky opatřené spouštěcí brzdou, zajišťující břemeno v každé poloze zvedací dráhy, planetového kladkostroje 1/3,2t, hydraulického ovládače, hydraulického rozvodu a klece.

Celý článek...

TOSLINE_1.jpgTOSline liniové dopravní systémy jsou novinkou ve výrobním programu předního světového výrobce frézovacích a vyvrtávacích strojů a obráběcích center TOS VARNSDORF a.s. TOSline je moderní logistické zařízení zajišťující plně automatizovaný transport obrobků mezi jednotlivými technologickými pracovišti výrobní haly.

Celý článek...

Stavební řadou 394 začala výroba zatím nejsilnějšího vozíku generace 39X. Stejně jako u jeho menších kolegů s nosností 2-3,5 tuny se očekává, že vozíky H40, H45 a H50 (BR 394) brzy stanou na nejvyšších příčkách v počtu prodaných kusů. Nová série 394 zahrnuje čelní vysokozdvižné vozíky s nosností 4 až 5 tun. Při rozsáhlých testech se vozíky ukázaly natolik stabilní a robustní, že byly bez problémů certifikovány pro zátěž až 5 tun, což znamená nárůst o 0,5 t oproti předcházející typové řadě. To ušetří mnoha provozovatelům investici do vozíků vyšší třídy nosnosti. Především v tradičních cílových branžích pro řadu 394, jako jsou nápojový a papírenský průmysl, výroba oceli a stavebních hmot, přispěje nárůst nosnosti vozíků ke zvýšení překládkového výkon a hospodárnosti provozu. Jako u ostatních již etablovaných vozíků řady 39X vsadila Linde i u nové stavební řady na jedinečnou konstrukci ochranného rámu tzv. Linde Protector Frames, u které ochranná střecha řidiče a rám tvoří jeden celek. To s sebou přináší jednoznačné výhody, např. vysokou stabilitu, dobrý výhled a výraznou bezpečnost. Díky tomuto konceptu je možné umístit naklápěcí válce na střechu vozíku a ne jako obvykle dole na ochranný rám. To zaručuje větší stabilitu zvedacího zařízení a umožňuje použití menších profilů zdvihového sloupu. Pro řidiče to znamená lepší výhled, větší bezpečnost při stohování a tím výrazné zvýšení výkonu. Pohled do kabiny nám ukazuje pohodlné pracovní prostředí. To se týká především vhodného výběru materiálů a jejich zpracování, komfortního vybavení s topením, rádiem a klimatizací a pohodlným sedadlem. U všech typů vozíku je opět použit osvědčený systém LLC (Linde Load Control). Ovládací síly obou řídicích pák jsou sníženy díky elektronickému systému řízení hydrauliky až o 85 % - ovládaní je řešeno pomocí joysticků. Jednoduché a přesné ovládání všech zdvihových funkcí a přídavné hydrauliky zvyšuje rychlost pracovního cyklu a tím i překládkový výkon. Nová řada vozíků 394 je díky svému vysokému výkonu, nízkým provozním nákladům, spolehlivosti a pohodlí pro řidiče moderním vozíkem, který obstojí i v podmínkách velmi náročného provozu.
www.linde-mh.cz

Strana 35 z 35

35
Další
Konec

Kalendář akcí

<<  Září 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..