Google překladač: English Deutsch

detail_RX20_10_1.jpgSpolečnost Still dodavatel manipulační techiky a služeb představuje novinku ve svém sortimentu, elektrický vysokozdvižný vozík RX 20. Velkou předností tohoto vozíku je snadná výměna baterie z boku, která je v této formě u elektrických vysokozdvižných vozíků od 1,5 t jedinečná a přináší našim zákazníkům mnoho výhod. Protože již není potřebný jeřáb, výrazně se zvyšuje bezpečnost a snižuje se nebezpečí zranění a poškození. Současně se zvyšuje produktivita a flexibilita, neboť výměnu baterie lze nyní provést mnohem rychleji a nezávisle na jeřábu.

Trojfázový pohon RX 20 s optimalizovanou spotřebou energie a nízkou hlučností působí na přední kola a poskytuje konstantně vysoký výkon. Na základě moderního nově vyvinutého řízení se vyznačuje velmi dobrou jízdní dynamikou - i na nerovné podlaze nebo při jízdách do stoupání. Motory ukládají elektrickým rekuperačním brzděním až 15 % energie zpět do baterie a prodlužují tak dobu použití na jedno nabití baterie až o 1,5 hodiny. Tím často odpadá mezinabíjení nebo výměna baterie.

Interval údržby RX 20 je 1.000 hodin nebo 12 měsíců. Robustní řízení má modulární konstrukci. Zadní závaží je pomocí simulací tepelného chování konstruováno tak, že je z výkonových dílů s optimalizovanou účinností odváděno teplo bez ventilátorů a vzduchových filtrů. Plná diagnostika jednotlivých dílů všech elektrických komponentů usnadňuje vyhledání závady a šetří čas v případě opravy. Rovněž lamelové brzdy běžící v olejové lázni jsou bezúdržbové.

Díky stavebnicové konstrukci lze RX 20 optimálně přizpůsobit vašim podmínkám použití. Tím vzniká mnoho možností při výběru vhodného vysokozdvižného vozíku podle okolností na místě použití, jako jsou přepravovaná břemena, šířka pracovní uličky, potřebná kapacita baterie, průjezdná výška, aby bylo možno efektivně vyřešit vaše přepravní úkoly.
http://www.still.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..