Google překladač: English Deutsch

nakladac_1.jpgKdyž se řekne Quicke, asi téměř každý zemědělec řekne:“Á to jsou ty nakladače ze Švédska.“ Ano, jsou to „ty“ nakladače ze Švédska. A čím nás mohou po téměř 10ti letech používání v ČR překvapit? Největší výrobce nakladačů na světě – švédská firma ALÖ – (mimochodem v roce 2004 se v této firmě vyrobilo a dodalo uživatelům více než 25 000 nakladačů a 70 000 kusů různých typů pracovního nářadí) uvádí na trhy celého světa zcela nové modelové řady nakladačů. Pojďme si položit pár otázek a zkusme na ně odpovědět. Poté zjistíme co je nový QUICKE DIMENSION.

Jak se stanete největším výrobcem čelních nakladačů na světě?
Vytvořením něčeho unikátního a nového, přičemž nikdy nepřijmete totéž, co dělají druzí. Musíte neustále hledat zlepšení, velká i malá. Vždy musíte být na špici rozvoje. A když vytvoříte nakladač podrobíte ho nejnáročnějším testům v nejtěžších podmínkách, které si dokážete představit.

Jak necháte své konkurenty daleko za sebou? Vyrobte inteligentnější nakladače. Poskytněte uživatelům inovativní technické řešení. Buďte o jeden krok vpřed a vytvořte nakladače, které mají více síly, větší výkon a podstatně snadněji ovladatelné funkce.

Jak zvýšíte potenciál traktoru a poskytnete uživatelům po celém světě více klidu a pohodlí při práci? Sledujete potřeby uživatelů, překonáváte překážky a nacházíte nová řešení, výsledkem vám budou prvotřídní nakladače, konstrukce bez kompromisu.

Poté vytvořte řadu nakladačů, které budou jedinečné. Řadu, která vás pozvedne do jiné dimenze. Tak se zrodila nová řada QUICKE DIMENSION.

Díky jedinečnému designu nakladače můžete pracovat rychle a s nejlepší možnou viditelností. Prvotřídní pevnost ramen nakladače vám dovoluje splnit i ty nejnáročnější úkoly. Pracujete racionálně, protože na nakladači je použita nejmodernější technologie, nejkvalitnější komponenty a pouze kvalitní provedení je pro vás dost dobré.

QUICKE DIMENSION má pravděpodobně nejpevnější nakladač na trhu. Vysoká torzní tuhost a pevnost proti ohybu je zabezpečena použitím vysoce legované jemnozrnné oceli a konstrukcí jednotlivých částí ramen výložníku. Každé rameno je tvořeno dvěma U profily, které se vzájemně překrývají. Ramena jsou široká 70 mm. V přední části nakladače je umístěna vzpěra, která je pro ještě větší pevnost nakladače vykována do speciálního obloukového tvaru a je tvořena uzavřeným čtvercovým profilem. Právě proto máte lepší výhled z traktoru i na pracovní nářadí a nedochází ke kolizi s předním tříbodovým závěsem. Dnešní auta mají podstatně víc koní než auta před 20 lety. Byli by jste dnes spokojeni s 20 let starými brzdami? Stejné platí pro traktory a nakladače. Obojí podávají podstatně větší výkon. Nemůžeme tedy sami sobě dovolit spokojit se se starou konstrukcí – potřebujeme upínací systém nakladače, který vydrží dalších 20 let. QUICKE DIMENSION je vybaven automatickým upínáním nakladače na konzoly. Oproti původnímu osvědčenému systému jsme zvětšili styčnou dosedací plochu o 70% a zajištovací čep o 50%. Jednoduše najeďte traktorem do nakladače, jedním pohybem páky zapněte hydraulický okruh a pracujte. Moderní traktor, moderní nakladač – tak by měla vypadat efektivní spolupráce. Silnou stránkou nakladačů Quicke vždy byla bohatá výbava. Jen připomeneme, že Quicke byl první, který nabízel patentované oboustranné tlumení rázů nakladače. Vývoj nelze zastavit a také toto zařízení prošlo důkladnou změnou. Umístili jsme tlakové nádoby do příčné výztuhy, kde jsou nejlépe chráněny a kromě možnosti úplného zapínání a vypínání si můžete zvolit i tlumení pouze v jednom směru. Samozřejmostí je možnost vybavit nakladač dle svých potřeb a přání například hydraulickým upínáním nářadí, 3. a 4. funkcí, společným zapojováním rychlospojek, automatickým návratem lopaty do těžební polohy atd. Co by byl nakladač bez pracovního nářadí! Správnou volbou pracovního nářadí pro různé druhy práce zvyšujete výkon vašeho nakladače a produktivitu své práce. U QUICKE DIMENSION jsme ještě rozšířili nabídku nářadí a dnes si můžete vybrat z více jak 60 různých typů kleští, vykrajovačů siláže, vidlí, paletizačních vidlí, drapáků a z více než 30 typů lopat různých tvarů, velikostí a účelu použití. Na závěr jen shrneme, že si můžete vybrat ze 13 základních typů nakladačů. Nejsilnější typ Q 85 je určen pro traktory s více jak 150 PS. Nejmenší typ Q 20 je vhodný pro traktory od 50 PS. Máte doma starý Zetor např. 7011? Máme pro vás QUICKE DIMENSION. Pořizujete si nejnovější John Deere traktor? Máme pro vás QUICKE DIMENSION.

Vždyť je to …….QUICKE DIMENSION – nakladač pro 21. století.

Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..