Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra

Stainless-steel-screw-jacks.jpgSpolečnost Power Jacks nabízí kompletně nerezový šroubový zvedák určený pro aplikace lineárního pohybu s vysokými nároky na odolnost proti korozi, na hygienické podmínky provozu nebo na čisté prostředí. Společnost nabízí dvě řady nerezových šroubových zvedáků a to metrické šroubové zvedáky řady E a angloamerické (palcové) šroubové zvedáky řady M. Řada E obsahuje 6 základních modelů nabízejících kapacity v rozsahu od 10 kN do 300 kN. Řada M obsahuje 9 základních modelů nabízejících kapacity od 2 tun do 100 tun. Šnekový převod šroubového zvedáku obsahuje zakřivený kryt vyrobený z nerezové oceli a lze jej doplnit o utěsněný kryt převodů, který dokáže zabránit vniknutí vody a jiných nežádoucích látek. Případně lze použít standardní konstrukci převodu. Mazání převodu a zdvihacího šroubu lze také upravit podle výsledné aplikace. Lze tak například použít maziva potravinářská nebo maziva vhodná pro radioaktivní provozy.

Tak, jak se mohou rozsáhle lišit požadavky na jednotlivé aplikace, tak se také mohou lišit specifikace nerezových šroubových zvedáků. Může se tedy jednat o jednotku obsahující pouze nerezový zdvihací šroub a elektrolyticky pokryté těleso nebo o kompletně nerezový šroubový zvedák. Každý šroubový zvedák lze doplnit stejnou standardní řadou možností jako ostatní druhy šroubových zvedáků nabízených společností Power Jacks – je tedy k dispozici přes 5000 možných variant. To umožňuje upravit specifikaci šroubového zvedáku, aby odpovídala požadavkům dané aplikace a zohledňovala všechny faktory a podmínky.

Šroubové zvedáky vyrobené kompletně z nerezové oceli se dodávají jak pro nové instalace, tak pro náhradu při renovacích a představují kompatibilní metrické i angloamerické alternativy ke standardním řešením.

Nerezové šroubové zvedáky od společnosti Power Jacks se úspěšně používají po celém světě, v oborech sahajících od potravinářských linek, přes jaderné elektrárny až po podmořské vrty.
www.powerjacks.com
Conrad

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou