Google překladač: English Deutsch

Pro správný výběr manipulačního zařízení nabízí Demag Cranes & Components čtyři softwarové nástroje. Všechny jsou zdarma a některé z nich ani nevyžadují instalaci do vašeho PC. Správná rozvaha na základě ověřených údajů vám ušetří čas i peníze.

Crane-Designer online
pro standardní jeřáby

Přesné plánování šetří čas, peníze a prostor, Demag Cranes & Components není jen silným partnerem pro dokonalou technickou realizaci. Již ve fázi plánování vaší dopravní logistiky stojí za to navštívit stránku www.demag-cranedesigner.de. Crane-Designer vám po zadání několika parametrů online vyhledá z bohaté nabídky společnosti Demag takový jeřáb, jehož výkon a technické vybavení bude přesně odpovídat vašim požadavkům. Demag Crane-Designer dokáže určit, zda by přepravní řešení měl řešit mostový jeřáb s jedním nebo dvěma nosníky.

 

Výhody práce s Crane-Designerem
■ bez nutnosti instalace, úspora pevného disku a financí
■ rychlý a individuální výběr
■ aktuální technické údaje a rozměry pro Vámi konfigurovaná jeřábové zařízení
■ aktuální dokumentace v různých jazykových mutacích
■ celosvětová dostupnost všech informací 24 hodin denně
■ rychlé a bezpečné doručení Vašeho dotazu
■ možnost připojení k našemu internetovému systému objednávek (www.demag-shop.de) Navštivte virtuálního poradce pro plánování na stránce www.demag-cranedesigner.de
■ příklady použití slovně i pomocí obrázků
■ jeřábový slovník „Mluvíme jazykem Demagu“ objasňuje technické termíny
■ on-line konfigurace jeřábu
■ On-line servis: nabídky technické údaje statické informace individuální CAD výkresy

 

KBK designer
pro KBK jeřábové stavebnice

Na internetové stránce www.kbk.demag-designer.de jsou k dispozici veškeré důležité údaje a fakta o jeřábové stavebnici KBK. Tato informační a plánovací platforma dává široký přehled o výrobku a poskytuje technická data, kterých je zapotřebí k projektování. Konfigurátor KBK vám pomůže při projektování výkyvných a otočných jeřábů KBK z ocele nebo hliníku. Z internetu si můžete stáhnout příslušné CAD výkresy a zahrnout je do svých výkresů. Praktická a promyšlená obsluha znamená rychlé a nekomplikované dosažení cíle a úsporu velkého množství času. Pro své dotazy můžete využít připravený formulář. Kromě toho jsou vám k dispozici inženýři společnosti Demag, kteří vám poskytnou kompetentní rady a servis.

 

Drive designer
pro konstrukční práci s jednotlivými komponenty

On-line konfigurátor pohonů Drive Designer vám pomůže při vývoji a konstrukční práci s jednotlivými komponety - motory s převodovkami, bloky kol, apod. Na stránce www.demag-drivedesigner.de můžete snadno a rychle dimenzovat pohony, stanovit rozměry, přenést výkresy do svých konstrukčních návrhů, prohlédnout si schémata elektrického zapojení či shlédnout technické údaje. Pro dimenzování a volbu motorů s převodovkou stačí pouze zadat vstupní data, On-line konfigurátor pohonů Drive Designer Online provede realizaci všech vhodných variant.
On-line konfigurátor pohonů Drive Designer Online nabízí možnost vygenerovat 3D-modely pro motory, převodovky, motory s převodovkou, kolové bloky, pojezdové pohony až po kompletní konstrukční sestavy. Veškeré technické údaje, jako jsou hmotnost, jmenovitý proud, zatížení kol, brzdný moment nebo příslušné klíče provedení, jsou rychle dostupné.
Konfigurátor pohonů je Vám k dispozici on-line na internetu.

 

CalDrive
pro výpočet přesných údajů

Konfigurátor pohonů Drive Designer Online vyžaduje pro výběr pojezdových jednotek zadání požadovaného výkonu, zatížení a rychlostí. Naopak výpočtový software Caldrive umožňuje zjistit ze zadaných fyzikálních hodnot potřebné poháněcí údaje. V Caldrive jsou uloženy klíčové charakteristické hodnoty s údaji motorů s převodovkou a kolových bloků. Program CalDrive Vám předloží návrhy řešení obsahující kombinace Demag plochých, úhlových a čelních převodovek s motory s válcovým nebo kuželovým rotorem. Výsledkem je zobrazení technických údajů a hodnot zrychlení a zpomalení. Na internetové stránce www.drives.demagcranes.de si můžete bezplatně vyžádat aktuální verzi vícejazyčného výpočtového programu CalDrive, který vám obratem pošleme na CD-ROM.

 

www.demagcranes.cz
 

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce