Google překladač: English Deutsch
TOYOTA MATERIAL HANDLING CZ

bt_3.jpgProdukty BT, jak skladové, tak čelní vysokozdvižné vozíky, patří dlouhodobě k nejvyspělejším technologiím dostupným na trhu. Ještě propracovanější, originálnější a přínosnější jsou však naše služby, které mnoha zákazníkům přinášejí velké výhody ve formě efektivního využití techniky a nízkých provozních nákladů. Společnost BT je součástí koncernu Toyota Material Handling Group, které již několik let patří s velkým náskokem pozice světové jedničky v oboru manipulace s materiálem. Příslovečný japonský smysl pro kvalitu a technickou dokonalost ve spojení se švédskou ergonomií a kvalitou použitých materiálů nám umožňuje nabízet skutečně prvotřídní techniku. O všech těchto skutečnostech se můžete dočíst na našich internetových stránkách, na které klademe velký důraz a trvale je rozvíjíme, doplňujeme a vylepšujeme. Považujeme web za nejjednodušší způsob, jak se s vámi můžeme podělit o své zkušenosti a jak vám můžeme zjednodušit a urychlit přístup k informacím, službám i produktům BT.

Konfigurátor a jak s ním pracovat?
Z aktuálních novinek určitě stojí za pozornost nový nástroj, který jsme pojmenovali Konfigurátor. Usnadňuje objednávání přes internet a zlepšuje orientaci v množství různých modelů a dostupných variant ručních paletových vozíků. Vycházíme tak vstříc každému uživateli, který si skládá vozík na míru a nespokojí se pouze se standardním modelem.
Prvním krokem je výběr typu vozíku. Poté postupně volíte a přidáváte typy koleček, délku a šířku vidlic a volitelné příslušenství, například rychlozdvih nebo brzdu. Ihned se zobrazuje kumulovaná prodejní cena. Cena vozíku je za objednávku přes internet automaticky snížena o 5 % při koupi jednoho vozíku, případně o 10 % při objednání dvou a více kusů. Na závěr stačí vyplnit identifikační údaje objednatele a objednávku odeslat. Vyzkoušejte si na www.bt-forklifts.cz/konfigurator nebo vyhledejte paletové vozíky v sekci Stroje.

Krátkodobý pronájem přes web se slevou 15 %
Přes internet je nyní možné objednávat i krátkodobý pronájem. Vytvoření kvalitních internetových stránek s vysokou informační hodnotou patří mezi služby, které naše zákazníky oslovují.

Na stránkách www.bt-forklifts/rent informujeme vždy otevřeně a plnohodnotně o pronájemních podmínkách, o cenách jednotlivých modelů různých produktových skupin i o tom, jaké náklady pronájemní sazba zahrnuje. Náš přístup umožňuje okamžitou orientaci a snadný výběr vhodného stroje z kterékoli produktové skupiny. Abychom vám objednávání vozíků usnadnili a pronájem ještě zvýhodnili, zavedli jsme možnost objednání přes internet se speciální slevou ve výši 15 %.

Flotila krátkodobého pronájmu BT RENT se rozrostla již na 750 strojů v takovém složení, abychom nabídli vždy vhodné řešení. Všechny stroje jsou k dispozici zákazníkům v České republice z Fleet management centra v Rudné u Prahy. Stroje určené k pronájmu jsou díky odborné servisní péči a vylaďování organizačních procesů připraveny vždy ve špičkové kvalitě a k okamžitému odvozu.

Pestrá flotila je zárukou úspěchu
Nárůst flotily je vyvolán naši snahou pokrýt rozšiřující se spektrum uživatelů, jejichž nároky se často diametrálně liší. Co je všem společné, je náročnost na technickou připravenost strojů, okamžité dodání v případě potřeby a široký výběr variant. Protože když už si zákazník stroj půjčuje, chce aby přesně odpovídal jeho potřebám. Proto máme ve flotile i systémové vozíky se zdvihem kabiny i bez ní, retraky do drive-in regálů, čelní vozíky s nosností až 8 tun, tahače i s přípojnými vozíky, čelní vozíky vybavené přídavným zařízením, vychystávací vozíky pro všechny úrovně vychystávání a další modely, které byste ve flotilách jiných pronajímatelů hledali marně.
A z takové nabídky se již dobře vybírá!


http://handpallet-shop.toyota-forklifts.eu/TMHE_HPT/esa/Home.jsp?mainpage=Home.jsp&GuestId=220

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce