Google překladač: English Deutsch
Inzerce

Dodavatelská divize společnosti FlexLink dosáhla podstatného zkrácení dodacích lhůt pro standardní moduly montážních linek XT, aby vyhovìla požadavkům zákazníků. Na základě rostoucí poptávky zákazníků po kratších dodacích lhůtách provedla dodavatelská divize společnosti FlexLink důkladný průzkum celého postupu výroby modulů montážních linek XT. Nejdůležitějšími faktory, které přispěly ke zkrácení dodacích lhůt, byly skladovací strategie a pružné zpracování objednávek a projektů společně se zdokonalením ruční montáže modulů.

Všechny moduly montážních linek XT se sestavují ve výrobním a konstrukčním závodě v polském městě Sady blízko Poznaně, který je v našem plném vlastnictví. Ukázalo se, že zefektivnění pracovních postupů prostřednictvím vhodně implementovaného systému řízení jakosti a zvýšení produktivity nyní již zkušeného výrobního a konstrukčního polského týmu představuje důležitou konkurenční výhodu.
„Společnost FlexLink zavedla komplexní inovační program, ale také se silně soustředí na udržování a nepřetržité vylepšování stávajících dopravníkových platforem. Vylepšení mohou mít mechanickou podstatu, ale orientují se také na služby a dodací lhůty. Většina podnětů pochází přímo od našich zákazníků a partnerů, jejichž názory jsou pro nás skutečně důležité. Některé podněty samozřejmě vycházejí také z bezpečnostních předpisů a aspektů udržitelného rozvoje,“ říká Svante Anderholm, ředitel akciové společnosti.
XT je dvoudráhový flexibilní řetězový dopravník s plastovými články na přepravu palet. Tento systém je vhodný zejména pro ruční a automatické montážní a zkušební systémy v automobilovém, elektrotechnickém a elektronickém průmyslu. Modulární koncepce nabízí zjednodušené projektování a objednávání, stejně jako rychlou konfiguraci společně s možností okamžitého použití pro zvýšení produktivity.
Od 1. července 2010 můžete objednávat moduly montážních linek XT s dodací lhůtou deseti dnů od místního zastoupení FlexLink nebo prostřednictvím online objednávkového systému My FlexLink.

www.flexlink.com

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červenec 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..