Google překladač: English Deutsch
je možné zakládat mostovým jeřábem

Regál TELEKANT je nový výrobek, který pomáhá řešit otázky skladování materiálu tyčového charakteru ve strojírenských a zámečnických provozech. Skladování kovových profilů v jejich standardní délce 6 nebo 12 metrů je poměrně nesnadným úkolem, především kvůli obtížné manipulaci při skladování. Konzolový regál s výsuvnými rameny TELEKANT dovoluje bezpečně zakládat dlouhé profily jeřábem. Je pro tento způsob obsluhy navržen a určen.

Regál s výsuvnými konzolami
Konzolový regál s výsuvnými rameny TELEKANT je modulová stavebnice. Sestava regálu je navrhována podle velikosti a hmotnosti manipulačních jednotek, prostorových možností a charakteru uskladněného materiálu. Novou hodnotu pro provozovatele poskytuje regál díky teleskopickým konzolám – výsuvným ukládacím rovinám. Ovládání výsuvů provádí obsluha ruční klikou. Práce s výsuvem je snadná i při plném zatížení ukládací roviny. Regál může být jednostranný, nebo oboustranný. Maximální sestava regálu dovolí skladovat profily o délce až 12 m a hmotnosti svazku až 10 tun.

Lepší využití výrobních prostor
Ve výrobních provozech, kde je třeba mít k dispozici větší sortiment profilů s menším množstvím kusů, jsou pro skladování používány běžné konzolové regály. Tyto regály jsou ověřenou technologií, poskytují dostatečnou ochranu a dostupnost uskladněných jednotek. Mají ale zásadní nevýhodu. Není dovoleno je zakládat jeřábem. Z bezpečnostních důvodů musí být obsluhovány vysokozdvižným vozíkem i když jeřáb máte „při ruce“. Pro zakládání vozíkem je ale nutné v okolí regálu udržovat poměrně značnou plochu pro přístup a manipulaci. Díky možnosti obsluhovat konzolový regál jeřábem lze až 80 % současné manipulační plochy změnit na plochu výrobní a produktivní. Regál TELEKANT je možné instalovat na málo přístupných místech nebo v těsné blízkosti technologie, která skladovaný materiál zpracovává. Také úroveň bezpečnosti práce i rychlost a komfort obsluhy je při manipulaci profilů jeřábem podstatně vyšší.

Efektivnější hospodaření s materiálem
Regál TELEKANT přináší i nové provozní možnosti. Prostor ukládací roviny regálu je možné rozdělit dělícími trny. Tím vzniknou na ukládací rovině regálu dvě (nebo tři) úzké sekce, do kterých je možné přehledně a odděleně uskladnit více druhů materiálu při stoprocentní dostupnosti každého z nich. Podobně je tomu i při efektivním hospodaření se zbytky materiálu a významnými odřezky. Jejich skladování a následné zpracování je v praxi prováděno málo odpovědně. Dostupným a přehledným skladováním zbytků pomáhá regál TELEKANT zvýšit efektivitu hospodaření se vstupním materiálem a výrazně ovlivňuje pořádek v okolí technologie pro zpracování profilů.

www.kredit.cz

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Duben 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122242526
27282930   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce