Google překladač: English Deutsch

Výtahy a manipulační technika jsou oblasti, kde je důležitá přesná a spolehlivá detekce polohy a pohybu. Pro tyto aplikace nabízíme široký sortiment snímačů od renomovaných výrobců Hohner Automation a DIS Sensors. Enkodéry výrobce Hohner Automation jsou určeny pro měření otáček, úhlu nebo lineárního pohybu. Nabízíme absolutní i inkrementální enkodéry s různými typy výstupů, jako jsou SINCOS, SSI, BISS, CANOPEN, DEVICENET, PROFIBUS atd.., různým rozlišením a rozměry.

vytah iss 9650 09697

V sortimentu najdeme jak standardní produkty s krátkým termínem dodání, tak vývojem řešení na míru, kdy konstruktér zařízení přímo definuje provedení daného snímače, aby tak vznikla zcela unikátní řešení. Hohner Automation má certifikaci Q+ Level 3 Supplier od společnosti Otis Elevator.

SMRS64
Megatron 1 SMRS64Optický enkodér průměru 58 mm, kónická hřídel 1:10, montáž: příruba
Elektrický výstup: SSI / SSI + SinCos / BiSS-C / BiSS-C + SinCos, kabel, konektor, krytí IP54
Absolutní a inkrementální jednootáčkový enkodér s rozlišením až 19 bit s výstupy SSI / SinCos / BiSS-C. Enkodér je odolný vůči vibracím a otřesům. Materiál těla hliník, materiál hřídele nerezová ocel. Stupeň krytí IP54.
Příklad: https://www.megatron.cz/smrs64


Inklinometry a akcelerometry výrobce DIS Sensors jsou určeny pro měření náklonu (ve dvou osách) nebo zrychlení (ve třech osách). Obě kategorie nabízí analogový nebo digitální výstup CANopen, krytí IP67 a vyšší, některé modely také funkční bezpečnost SIL2/PLd.

QG76N-SDXYh-090-CANS-C(F)M-UL-2d
Megatron 2 fotoQG76cm-375x22osý, ocelové pouzdro, výstup CANopen Safety, M12 konektor
rozsah: programovatelný ±90°, IP67, IP69K, IP68
Příklad: https://www.megatron.cz/qg76n-sdxyh-090-cans-cfm-ul-2d

 

 

Firma MEGATRON, s.r.o.
Byla založena v ČR roku 1992 jako dceřiná společnost MEGATRON Elektronik GmbH & Co. KG. Při návrzích a dodávkách řešení spolupracujeme také s dalšími partnery jako ADZ NAGANO GmbH, ANDIG s.a.r.l., Atek Elektronik Sensor, DIS Sensors, EMSYST, spol. s r.o., GeBE Elektronik und Feinwerktechnik GmbH, Inelta Sensorsysteme GmbH & Co. KG, MegAuto KG, SCAIME S.A.S. a řady dalších.

Výrobní a obchodní program zahrnuje přesné potenciometry, lineární snímače polohy, snímače natočení, tenzometrické snímače pro měření sil a vážení, snímače tlaku, přesné odpory, průmyslové joysticky, průmyslové a mobilní tiskárny, konstrukční díly pro elektroniku, profily pro výrobu přístrojových skříněk, atd. Zaměřujeme se na standardní produkty i na produkty navržené na přání zákazníka.
Našimi zákazníky jsou převážně výrobci strojů a zařízení, dále vysoké a střední technické školy, výzkumné ústavy.
Kromě dodávky produktů nabízíme i záruční i pozáruční servis, kalibrace, dodávky náhradních dílů i spotřebního materiálu.
Oblasti využití: automobilový průmysl, zdravotnictví, energetika, všeobecný průmysl.
Naše mateřská firma splňuje certifikaci DIN EN-ISO 9001:2015 a k výrobkům můžeme dodat řadu certifikátů kvality jako REACH, RoHS. Pro jednotlivé výrobky lze potom nabídnout různé kalibrační certifikáty.

MEGATRON lg

 

 

www.megatron.cz

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news