Google překladač: English Deutsch

Adamec 1Adamec Crane System má pro své zákazníky široké portfolio špičkové jeřábové techniky. Umíme se vypořádat s téměř jakýmkoliv problémem týkající se zdvihu břemene. Realizované akce jsou vždy plně přizpůsobeny objektu instalace a požadavkům zákazníka. Nejinak tomu bylo v tomto případě instalace jeřábu do nové haly výrobního závodu Docter Optics. Skladovací hala se přistavěla, k již stávající výrobní hale pro rozšíření kapacity podniku. Její půdorysný, obdélníkový rozměr má velikost 60×36m. Požadavek zákazníka na nezastavěnost středu haly znamenal dodání jeřábu s extrémním rozpětím 35,58 m o plně dostačující nosnosti 15 tun. Jelikož dodáváme jeřábovou techniku kompletní, je součástí dodávky jeřábu i jeřábová dráha. Ta je navržena přesně dle budovy a respektuje statické možnosti nové i staré části haly.

Celý článek...

vozíky-Linde-E100-až-E180 3Linde Material Handling (Linde MH) nyní představuje novou řadu elektrických vysokozdvižných vozíků s nosností 10 až 18 tun. Celkem dvanáct modelů zapůsobí vynikající viditelností z kabiny do všech stran a maximální provozní flexibilitou s výběrem mezi olověnými nebo lithium-iontovými trakčními bateriemi.

Celý článek...

Jung PM 22 FP 100.000 ETV A• Podíl lithium-iontových vozíků roste neúměrně rychle
• Lithium-iontová technologie od společnosti Jungheinrich vyniká kvalitou a hospodárností
• Vozíky POWERLiNE stanovují nové standardy pro efektivní a udržitelnou intralogistiku

Celý článek...

HENNLICH 2022 08 01 NizkonaAž 60 procent vstupních nákladů oproti srovnatelným řešením ušetří nový lineární robot drylin „XXL" společnosti igus, kterou v Česku výhradně zastupuje firma HENNLICH. Robot, který je součástí široké palety nízkonákladové automatizace, má pracovní prostor 2x2x1,5 metru a je vhodný zejména pro paletizační zařízení s nosností do 10 kilogramů. Robot je dodáván včetně řídicího systému a lze jej snadno nastavit a naprogramovat svépomocí na principu "do-it-yourself" - bez asistence systémového integrátora. Příliš drahé na pořízení, příliš složité programování, příliš komplikovaná údržba: mnoho malých a středních firem se zdráhá začít s automatizací a tím dlouhodobě ohrožuje svou konkurenceschopnost. Začít je však tak snadné. Lineární robot drylin „XXL" je toho důkazem. Umožňuje firmám rychle a snadno uvést do provozu portálový systém typu pick-and-place pro úlohy spojené například s paletizací, tříděním, etiketováním nebo kontrolou kvality.

Celý článek...

Konecranes 1 01 CXT steel cNa pozici obchodního ředitele Konecranes and Demag jste právě rok, co jste si při nástupu do funkce dal jako hlavní úkol?
Hlavní cíle oddělení tvoří především přijaté objednávky a dodané projekty včetně navazující fakturace. Takže první kroky směřovaly ke zjištění aktuální stavu, porovnání plnění s plánem a sestavení akčního plánu, to vše samozřejmě ve spolupráci s celým týmem tvořeným prodejem, konstrukcí, marketingem a projektovým managementem.

Celý článek...

UR 03Málokoho dnes napadne vrtat díru do zdi ručně, psát dopis na stroji nebo chodit telefonovat z pošty. A stejně jako nám běžný život zjednodušuje třeba vrtačka, mail, mobilní telefon a spousta dalších chytrých věcí, mění se i způsob výroby a využívání lidské práce ve firmách. Jaké jsou výhody chytré práce s pomocí kolaborativních robotů a kde všude už se s nimi můžete setkat, v rozhovoru přibližuje Pavel Bezucký, generální ředitel společnosti Universal Robots pro střední a východní Evropu.

Celý článek...

UR 00Zrychlení a zefektivnění výrobních procesů, zvýšení kvality produktů, optimalizace ergonomie práce, větší bezpečnost – a především stále aktuálnější řešení nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců. To jsou v kostce hlavní přínosy, pro které čím dál víc firem napříč obory zapojuje do výroby kolaborativní roboty. Hodí se ale kolaborativní roboty skutečně pro všechny? A hlavně, jak rychle se firmě investice do kobota vrátí?

Celý článek...

HBC 01 aHBC Radiomatic CZ, působící na českém a slovenském trhu již více než 20 let, provádí prodej a servis rádiových ovládaní pro průmyslové aplikace. Historie HBC-radiomatic se datuje do roku 1947 a od té doby je světovým lídrem v oblasti rádiových dálkových ovládaní. Zařízení jsou určena nejen pro průmyslové a stavební jeřáby, své uplatnění nachází při řízení drtiček stavební suti, čerpadel betonu, svahových sekaček a dalších. Svým kvalitním a spolehlivým provedením a stabilním vývojem nových vám přístroje zaručí bezpečný a spolehlivý provoz a nízké náklady.

Celý článek...

Linde-Mh 1Bezpečnost práce a ochrana zdraví představují v mnoha firmách nejvyšší prioritu. Nový asistenční systém Linde Motion Detection poskytuje ještě lepší ochranu chodců ve skladovém prostředí, než tomu bylo doposud. Systém umí detekovat pohyb za stojícím vozíkem, okamžitě zabránit jeho pohybu a současně vydat varovný signál. Z tohoto účinného systému prevence nehod mají prospěch jak zaměstnanci, tak vedení společnosti. Zdraví všech osob přítomných ve skladu je lépe chráněno, řidičům vysokozdvižných vozíků je usnadněna práce. Předchází se prostojům a přerušením provozu, čímž se zvyšuje produktivita práce.

Celý článek...

toyota 1 26531 2500x700 toyŘada BT Reflex je nyní kompletně obnovena. Vedle nedávných novinek v podobě řady R, E (obojí standardní verze pro různou intenzitu nasazení a různé výšky zdvihu) a O (model s velkými koly pro venkovní aplikace) představujeme nyní modely řady N určené do těsných prostor a užších uliček. Poslední inovací jsou mrazírenské retraky (řady R, E a N) plně přizpůsobené náročným podmínkám mrazírenských skladů s teplotami až do -30 °C. Výhody a skvělé vlastnosti nových strojů BT Reflex, nejlepších retraků na trhu, může díky různým verzím opět využít širší spektrum zákazníků. Všechny inovace a vylepšení cílí, plně v souladu s hodnotami kaizen, na vyšší produktivitu a bezpečnost řidičů a uspokojení všech klíčových manipulačních potřeb zákazníků. Navazují na technologie a inovace představené v minulosti. Mnohé z nich se osvědčily takovým způsobem, že nastavily nové standardy ve výbavě retraků a staly se obecně užívanými technologiemi.

Celý článek...

Jung 1 CZ JHP BestandsangebMáme pro Vás akci na paletové vozíky s nůžkovým mechanismem od základních po prémiové modely!
Spolehlivá stabilita při nosnosti až 1 500 kg a maximální výšce zdvihu.
Právě nyní na e-shopu Jungheinrich Profishop se slevou 15 %!

Akce platí do neděle 27. 3. 2022.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..