Google překladač: English Deutsch

HBC 01Přijďte se na nás podívat na brněnské výstaviště na 64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu a přesvědčit se na vlastní oči o špičkové kvalitě našich výrobků. V termínu od 10. do 13. října 2023 v pavilonu A2 přízemí / 032 představíme všechny novinky z výrobny HBC-radiomatic. Nabízíme Vám možnost osahat si HBC produkty vyráběny na základě unikátních patentů a proniknout do tajemství jeho výroby.

Celý článek...

Konecranes 1Průzkum Crane Monitor 2023 přináší čerstvá data z oblasti zdvihacích zařízení. Každoročně zastaví nebo omezí výrobu kvůli nenadálé poruše jeřábu až čtvrtina podniků. Průměrné náklady na každou hodinu odstávky dosahují 170 tisíc Kč. 85 % firem nedělá povinný výpočet životnosti a 72 % provozovatelů zdvihací techniky raději staré stroje modernizuje, než kupuje nové. Mnoho dalšího přináší projekt Crane Monitor, který už šest let sleduje trh průmyslových jeřábů a zdvihacích zařízení v ČR.

Celý článek...

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

Celý článek...

HBC 01HBC-radiomatic je spolehlivý partner a lídr v oblasti radiových ovládacích systémů. Jsme česká firma s bohatou historií a silným zázemím. S hrdostí můžeme říci, že jsme v průběhu let vyrostli v uznávaného a respektovaného dodavatele v oblasti bezdrátového ovládání a automatizace.

Celý článek...

vytah iss 9650 09697Výtahy a manipulační technika jsou oblasti, kde je důležitá přesná a spolehlivá detekce polohy a pohybu. Pro tyto aplikace nabízíme široký sortiment snímačů od renomovaných výrobců Hohner Automation a DIS Sensors. Enkodéry výrobce Hohner Automation jsou určeny pro měření otáček, úhlu nebo lineárního pohybu. Nabízíme absolutní i inkrementální enkodéry s různými typy výstupů, jako jsou SINCOS, SSI, BISS, CANOPEN, DEVICENET, PROFIBUS atd.., různým rozlišením a rozměry.

Celý článek...

GIGA 1 02 04 dvounosnikovy-Od 1.7.2022 platí nová legislativa pro zdvihací zařízení. Je tam mnoho změn, například vyhrazená zdvihací zařízení jsou jeřáby a zdvihadla včetně kladkostrojů s motorickým pohonem o nosnosti přesahující 1 000 kg a jsou rozdělené do tříd I. a II., kde u vyhrazených zdvihacích zařízení I. třídy, což jsou jeřáby a zdvihadla včetně kladkostrojů s motorickým pohonem o nosnosti přesahující 3 200 kg musí být při jejich uvádění do provozu přítomna pověřená organizace, což je dnes jediná organizace v České republice TIČR.

Celý článek...

Tefos 1 portalovy--poloportPři průmyslové výrobě rozměrných zařízení a konstrukcí lze nacházet úspory času a financí v efektivnější logistice posunu a přesunu těžkých dílů. Zejména pak ve výrobních halách, které v době stavby nepočítaly s moderní manipulační technikou. A právě nabídka zdvihacích zařízení do prostor, které k tomu nebyly původně určeny, je konkurenční a konstrukční zákaznickou výhodou rodinné firmy Tefos Slaný. Pro dosažení vysoké kvality nabízených služeb a projektů nabízí společnost ve Slaném konstrukční prvky evropských lídrů v oboru.

Celý článek...

Iteco 1Moderní jeřáb je důležité nejenom správně naprojektovat, vyrobit, oživit, ale i bezpečně dopravit na místo určení. Výroba jeřábů probíhá na místech desítky až stovky kilometrů vzdálených od místa jejich pracovního nasazení. Společnost ITECO je na trhu manipulační techniky se svými jeřáby letos už 30 roků. ITECO je zástupcem firmy ABUS pro Českou a Slovenskou republiku a jeřáby, které nacházejí uplatnění v Českých a Slovenských firmách se vyrábí v německém Gummersbachu, sídle společnosti ABUS. V několika moderních výrobních halách vznikají jeřáby a manipulační zařízení.

Celý článek...

HBC c 1Od stavebního jeřábu přes vrtačku až po dopravní vozidlo, od nakládacího jeřábu přes vidlicový zdvižný vozík až po drtič kamene. Již desetiletí je HBC-radiomatic vedoucím specialistou pro vývoj a výrobu individuálních rádiových ovládání, přizpůsobených na míru. Rozsáhlý výběr základních modelů, ovládacích prvků a funkcí HBC nám otvírá neomezené možnosti. Máme rádiové ovládání, perfektně odpovídající vašim požadavkům. U firmy HBC-radiomatic je individualita standardem.

Celý článek...

UR 1 webimage-1E38FC30-F512-4FC0-876B783D576A821EDánská společnost Universal Robots, která se zabývá výrobou kolaborativních robotů (kobotů), vykázala ve 4. čtvrtletí tržby ve výši 85 milionů USD. Tím roční tržby v roce 2022 dosáhly 326 milionů USD, což je o 5 % více než v roce 2021. Na konstantní měnové bázi činil růst za celý rok 12 %.

Celý článek...

Jungheinrich 1 EFG-B-Series• Robustní základní modely pro lehké a středně těžké provozní podmínky
• Spojení funkčnosti, efektivity a atraktivního poměru ceny a výkonu
• Pro příležitostnou přepravu a skladování do výšky zdvihu 6 500 mm

Jungheinrich celosvětově uvádí na trh dvě nové řady robustních elektrických vysokozdvižných vozíků. Nové vysokozdvižné vozíky EFG jsou cenově výhodné základní modely pro klasickou přepravu a stohování mezi 1,6 a 3 t.

Celý článek...


Začátek
Předchozí
1

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..