Google překladač: English Deutsch

Technologií výroby stlačeného vzduchu se firma PRESS-HAMMER zabývá více než 30 let. Získané zkušenosti využívá ke své činnosti a kloubí je s novými progresivními metodami výroby stlačeného vzduchu tak, aby náklady na investice, ale i provoz byly minimalizovány. Spolupráce s renomovanými dodavateli je pro společnost prioritou a zárukou kvality a úspěchu.

presshammer logo 800

Zaměstnanci jsou silnou stránkou a vlajkovou lodí. Jsou zodpovědní za úspěch a další rozvoj společnosti. Jejich motivace a odhodlání umožňuje řešit problémy a zkoušet nové věci.
Šroubové kompresory PRESS-HAMMER patří svou moderní koncepcí mezi špičkové výrobky. Při výrobě využíváme výhradně systém „Ekompact" to znamená nejkompaktnější kompresorový systém vyráběný v oblasti stlačeného vzduchu. Tyto kompresory jsou určeny pro trvalý provoz do nejtěžších podmínek, se zvláštním důrazem na modularitu, spotřebu energie, nízké náklady na provoz, údržbu, snadnou instalaci a použití.

COMPACK 2,2–5 kW (VSD)
Hammer w 01 compack 2 TANKLCOMPACK představuje opravdovou revoluci na trhu a využívá veškerých technických a technologických standardů, které až doposud byly výsadou drahých průmyslových šroubových kompresorů. Díky antikondenzačnímu systému, který eliminuje problém s kondenzátem, je COMPACK navržen tak, aby pracoval diskontinuálně, tj. v nepravidelných intervalech. Navíc tento kompresor zaručuje větší úsporu energie ve srovnání s pístovým kompresorem se stejným výkonem.
Hammer w 04 500034
COMPACK se skládá z nejmodernějšího a nejmenšího systému pro výrobu stlačeného vzduchu, ve kterém jsou integrovány hlavní komponenty šroubového kompresoru (šroubový blok, separační nádrž, termostatický a pojistný ventil, sací ventil...) a výběr materiálu je taktéž průlomový: ocelové jádro v hliníkovém monobloku. Díky elektronické řídící jednotce K-Tronic se stává ještě více spolehlivý, účinný a získává vlastnosti velkých šroubových kompresorů. Compack 5 kW je možné dodat s frekvenčním měničem a zvýšit tak efektivitu kompresoru a snížit náklady na provoz.
Kompresory Compack mají antikondenzační systém, který zajišťuje i v případě malého vytížení kompresoru optimální teplotu oleje, a proto jsou vhodné i do provozů, kde je kompresor používán nepravidelně například v pneuservisech.

• Nejvyšší energetická účinnost
• Vlastnosti velkého kompresoru
• Chladicí okruh
• Antikondenzační systém
• Nízká hladina hluku
• Rychlá a úsporná údržba
• Elektronická řídicí jednotka K-Tronic
• Volitelně frekvenční měnič (VSD)

KME B 4 – 15 kW (VSD) a KME C 4 – 15 kW
Hammer w 05 501010Kompresory KME C a KME B se vyznačují novým robustním pohonem, přes široký plochý řemen. Tato tradiční, praxí a léty ověřená konstrukce má stále velké procento spokojených uživatelů. Při konstrukci kompresoru byl brán ohled i na údržbu. Servis kompresoru je tak díky dobrému přístupu k celé jednotce snadný a nenáročný.
Tyto kompresory jsou určeny především do provozů, kde je větší spotřeba stlačeného vzduchu. Vhodné jsou do větších autoservisů a výrobních provozů. Výkon je od 381 do 2 090 l/min. Tlak 8, 10 a 13 bar.

Šroubové kompresory SCC ... kvalita, efektivita, jednoduchá konstrukce, správná volba
Vysoce kvalitní, energeticky úsporné kompresory s vynikajícím poměrem cena/výkon, s profilem požadavku založeným na mnoha rozhovorech se zákazníky a implementovaných inženýry v oblasti návrhu a vývoje. Výsledkem jsou vysoce kvalitní a vysoce výkonné kompresory „Made in Germany".

STORM Vesmírný zázrak
Hammer w 06 Storm-37-closedŠroubové kompresory s řízenými otáčkami s přímým pohonem a motorem s permanentním magnetem 15–37 kW.
• Kvalitní a účinná filtrace
Velkoryse dimenzované filtry a separátory zajišťují vysoký stupeň separace maziva. To znamená nižší spotřebu oleje a menší dopad na životní prostředí.
• Regulace otáček
Díky regulaci otáček pomocí frekvenčního měniče se vždy vyrábí množství stlačeného vzduchu, které je skutečně vyžadováno. Výrazně méně spínacích cyklů pro motor a tím prodloužená životnost. Nižší spotřeba energie než u běžných systémů s pevnou rychlostí, a tedy nižší provozní náklady až o 30 %.
• Účinnost
Kompresory řady „STORM" kombinují vysokou účinnost s malou montážní plochou. Kompresor je poháněn elektromotorem s permanentním magnetem (IE4) a lze tak uspořit dalších 10 % nákladu na elektrickou energii. U těchto kompresorů byla zohledněna obzvláště dobrá dostupnost pro servisní a údržbářské práce.
• Nízké emise hluku
Díky kvalitnímu odhlučnění lze tento kompresor instalovat téměř kdekoli.

FLEXI Energeticky úsporný profesionál
Hammer w 08 a Flexi-75-openŠroubové kompresory s regulovanou rychlostí 22–75 kW.
Kompresory řady FLEXI jsou profesionály v oblasti úspory energie: ve srovnání s běžnými kompresory šetří až 35 % spotřeby energie. Proč tomu tak je?
Celkový úsporný potenciál kompresoru ve srovnání s konvenčními kompresory je rozdělen do tří oblastí:
• Přibližně 10 % úspor lze dosáhnout efektivnějšími motory
• Přibližně 30 % lze ušetřit pomocí elektronicky řízené frekvence pohonu
• Největším potenciálem je však optimalizace procesů a postupů v závodě, která je často možná pouze prostřednictvím regulace rychlosti.
Všechny tyto možnosti úspor byly realizovány u kompresorů FLEXI.

STRONG – Jednoduše „silný" variantně (2 stupně)
Olejové šroubové kompresory s přímým pohonem, regulací otáček a motorem s permanentním magnetem 22–315 kW.
Pomocí dvoustupňového procesu komprese je vzduch stlačen ve 2 krocích od okolního tlaku až po konečný tlak. Mezi těmito dvěma kompresními fázemi se vzduch ochladí. Tento typ komprese vyžaduje podstatně méně energie než jednostupňové kompresory.
Hammer w 10 Strong-132-6-G-

Šampion v energetické účinnosti
Řada STRONG je šampionem energeticky účinných kompresorů. Při použití motorů s permanentními magnety je účinnost takového kompresoru až o 10 % lepší než u kompresoru s asynchronním motorem (ve srovnání s kompresorem s frekvenčním měničem a třífázovým asynchronním motorem).

Výhody
• Dvoustupňová komprese
• Elektromotor s permanentním magnetem (IE4)
• Frekvenční měnič hlavního elektromotoru
• Frekvenční měnič chladicího ventilátoru
• Řídicí jednotka s možností ovládání dalších pěti kompresorů
• Dálkový monitoring

Tlakové spínače Condor
Tlakové spínače CONDOR používají renomovaní výrobci kompresorů po celém světě. Tlakové spínače MDR 3 a MDR 5 jsou standardně dodávány s nadproudovou ochranou a ovládáním zapnout/vypnout.
Hammer 12 Condor Bez-názvu-

Vibrační diagnostika
Základním cílem sledování vibrací rotujících strojů je poskytnutí informací o provozním a technickém stavu zařízení za účelem zabezpečení strategického plánování a řízení údržby. Nedílnou součástí uvedeného procesu se tak stává především hodnocení stavu a průběhu vibrací za dobu dosavadního provozu.

PRESS-HAMMER s.r.o.
5. května 8, 295 01 Mnichovo Hradiště-Veselá
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.press-hammer.cz

Kalendář akcí

<<  Říjen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  6  7  8
  91415
1617202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..