Google překladač: English Deutsch

kubicek 1Zkušenosti prověřené na tisících dodaných vzduchových a plynových dmychadlech umožňují kolektivu odborníků společnosti KUBÍČEK VHS, s.r.o. řešit náročné požadavky uživatelů a tato řešení realizovat v podobě spolehlivých a bezpečných aplikací již více než čtvrt století.

Dmychadla KUBÍČEK pro přepravu a stlačování vzduchu a plynů
Česká společnost KUBÍČEK VHS, s.r.o. vyrábí rotační dmychadla systému Roots. Dmychadla KUBÍČEK vlastní konstrukce a výroby pracují s minimálními spárami – bezkontaktní těsnění. Dopravovaný plyn nebo vzduch je prostý oleje. Dmychadlo je objemový stroj, ve kterém nedochází k vnitřní kompresi. Dmychadla KUBÍČEK se díky neustálé inovaci a optimalizaci vnitřních dílů, moderní konstrukci a precizní výrobě řadí mezi nejspolehlivější a nejúčinnější stroje ve své kategorii na trhu. V současné době KUBÍČEK nabízí 21 velikostí dmychadel o rozsahu nasávaného množství 20–20 000 m3/h. Soustrojí v jednostupňovém provedení jsou vhodná pro tlakovou diferenci do 1,0 bar, pro vyšší hodnoty pak soustrojí vícestupňová.

Vakuum
Jednostupňová dmychadla KUBÍČEK spolehlivě pracují i při podtlaku 0, 20 bar abs. Speciální vícestupňová soustrojí, která pracují při podtlaku menším než 0, 05 bar abs., díky své spolehlivosti, energetické účinnosti a nízkým provozním nákladům úspěšně nahrazují olejem těsněné lamelové kompresory.

Materiálové provedení
Široké pole uplatnění dmychadel KUBÍČEK klade vysoké požadavky na jejich materiálové provedení. V závislosti na složení přepravovaného média a typu provozu KUBÍČEK nabízí dmychadla z šedé případně tvárné litiny, pro prodloužení životnosti s povrchovou úpravou (polyuretan, teflon, nikl apod.) nebo dodává dmychadla s ocelí nerezavějících. Výjimkou nejsou také dmychadla vyrobená ze speciálních ocelí pracující např. v rafinériích při teplotách nižších než -40 C.

Přepravované médium
KUBÍČEK nabízí technická řešení pro přepravu a zvyšování tlaku vzduchu a plynu v širokém spektru odvětví, jako jsou čistírny odpadních vod, úpravny vody, tlakové a podtlakové dopravy, procesní dmychadla ve zpracovatelském, potravinářském, chemickém, hutním, plynárenském, těžařském průmyslu, dmychadla pro přepravu a stlačování metanu, směsí uhlovodíků, pyrolýzních plynů, oxidu uhelnatého, oxidu uhličitého, koksárenských plynů, vodíku, sirovodíku, kyanovodíku, čpavku, agresivních a vlhkých plynů (např. odparky), skládkových a důlních plynů atd.

Dmychadla do prostředí s nebezpečím výbuchu
Kubíček splňuje nejpřísnější požadavky na přepravu výbušných plynů. Přetlaková i podtlaková dmychadla a systémy KUBÍČEK jsou testovány a certifikovány ve státních zkušebnách. Díky tomu dmychadla KUBÍČEK bezpečně a efektivně přepravují výbušné směsi plynů (ZÓNA 2, ZÓNA 1 nebo ZÓNA 0 v potrubí).

KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Maršíkovská 615
788 15 Velké Losiny
Česká republika
Telefon: +420 583 364 111
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

kubicek 2

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce