Google překladač: English Deutsch

alup2Jednotlivá průmyslová odvětví, jako jsou farmaceutické, potravinářské, výroba nápojů, odvětví elektronické a textilní, si v žádném případě nemohou dovolit možnost znečištění svých výrobních procesů olejem. Proto je v těchto průmyslových odvětvích absolutním požadavkem použití technologie vylučující také jakékoliv nebezpečí znečištění stlačeného vzduchu. Podkladem je zde certifikace podle ISO 8573-1 (2010), kde třída nula představuje nejlepší možnou kvalitu vzduchu.

Je to jediný způsob zajištění bezolejového vzduchu pro vaše rozhodující výrobní procesy a tím i jistotu, že nedojde ke kontaminaci vaší technologie olejem. Vynikající spolehlivost, nepatrná údržba a provozní náklady dělají z bezolejových kompresorů ALUP SPR dobrou investici.
Spirálové kompresory řady ALUP SPR představují možnost, jak vyrábět vysoce kvalitní stlačený vzduch a jsou vynikající volbou pro velmi náročné aplikace v širokém okruhu průmyslových odvětví. Nepřetržité investice do výzkumu a vývoje výrobku přinesly kompresory, které jsou úsporné i ekologické.

Princip spirálové technologie

Ke stlačování okolního vzduchu dochází vzájemným krouživým pohybem dvou spirál. Jedna je nepohyblivá, druhá spirála se pohybuje a jejich vzájemným působením je vzduch stlačován. Pravidelným a nepřetržitým pohybem pohyblivá spirála stlačuje vzduch snižováním jeho objemu. Proud vzduchu je směřován na střed spirály, načež je ochlazen. Protože se spirály vzájemně nedotýkají, nevyžaduje tento způsob stlačování žádné mazání. Důsledkem je, že kompresory ALUP SPR zaručují 100% stlačený vzduch bez příměsí oleje.

alup3

Výhody pro zákazníka:

Kvalitní vzduch bez oleje
· Čistý vzduch, skutečně 100% bez oleje.
· Integrovaná sušička vzduchu zlepšuje jeho kvalitu a chrání váš rozvod vzduchu před korozí.
· Není potřebný žádný filtrační systém k odstranění zbytkového oleje z rozvodu.

Energetická účinnost
· Příkon naprázdno je eliminován jednoduchým ovládáním start/stop.
· Standardně vybaveno motorem IE3.

Maximální spolehlivost a provozuschopnost
· Použití vysoce kvalitních materiálů a konstrukce spirály s minimálním počtem pohyblivých dílů zajišťují dlouhou provozní životnost s minimem servisních zásahů.
· Není třeba měnit olej, proto není ani požadavek na likvidaci starého oleje.
· Vertikální uspořádání je příjemné z hlediska obsluhy.

www.alup.cz

 alup4


Teximp

Kalendář akcí

<<  Červenec 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..