Google překladač: English Deutsch

Coroll www 01Společnost Coroll s.r.o., přední distributor ložisek, kuličkových šroubů, lineární techniky a širokého sortimentu dalších strojírenských komponent v České republice se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu.

Vysoká odbornost technického týmu získaná dlouholetou praxí, zastoupení špičkových prémiových výrobců, perfektní služby a skladové zásoby za více než 100 mil. CZK postupně z Corollu udělali největšího dodavatele ložisek výrobcům obráběcích strojů v České Republice.

Pracovníci firmy Coroll se snaží maximálně vycházet vstříc potřebám svých zákazníků, proto se rozhodli vytvořit rozsáhlý web, který soustředí na jednom místě maximum informací z oboru strojních součástí.

Coroll titulka 02Na základě tohoto impulsu se zrodily nové webové stránky www.coroll.cz.

To byl samozřejmě jen začátek. Obsah webu je neustále rozšiřován a doplňován o další technicky zajímavá témata. Katalogů a odborných brožur jsou zde ke stažení desítky a pravidelně se tu objevují i žhavé novinky z oboru.

Postupně vznikla i anglická mutace pro stále větší okruh zahraničních zákazníků.

Obliba webu coroll.cz neustále vzrůstá. Nejen, že přibývají noví návštěvníci, ale většina se sem opakovaně vrací. Informace zde hledají jak koncoví uživatelé ložisek – strojaři, údržby podniků, tak i obchodníci, odborné školy a učiliště, a také celá řada konstruktérů.

Ti, kdo se na web vracejí opakovaně navštěvují často sekci PRO TECHNIKY, kde nacházejí užitečné rady, návody a další informace v přehledných článcích. Například velký prostor je zde věnován důležité problematice montáže a demontáže ložisek, způsobů jejich mazání ložisek, a zvláště pak přesným vřetenovým ložiskům.

Katalog NSK ze sekce KE STAŽENÍSekce KE STAŽENÍ nabízí velké množství odborných materiálů rozčleněných podle sortimentu, výrobců, případně i podle průmyslových oborů. Měsíčně zde v loňském roce zaznamenali průměrně cca 600 stažení. V lednu 2020 už to bylo téměř 800 stažení.

A navíc jsou zde i odkazy na online CAD katalogy výrobců ložisek, kuličkových šroubů i lineárních vedení. Konstruktéři tak mohou snadno získat veškeré podrobnosti k jednotlivým produktům nejen ve formě výkresů v pdf formátu, ale i data pro CAD.

Na obrázku Katolog NSK ze sekce KE STAŽENÍ.

Rozsáhlý web www.coroll.cz na svých stránkách sdružuje užitečné informace o strojních součástech.

Už nemusíte ztrácet čas a trpělivost zdlouhavým hledáním v džungli internetu.

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..