Google překladač: English Deutsch

Společnost Trelleborg Sealing Solutions se stává největším dodavatelem těsnění oken letadel, jelikož rozšiřuje své kapacity v oblasti leteckého průmyslu dokončením akvizice významného výrobního závodu v Seattlu ve státě Washington v USA. Tento závod vyrábí O-kroužky, manžety a různé lisované díly především pro letecký průmysl. Významným sortimentem jsou již zmíněná těsnění oken, která dodávají výrobcům originálních dílů (OEM).

Trelleborg-Corporate 1 132

Zjistěte více o výrobních možnostech společnosti Trelleborg Sealing Solutions v oblasti leteckého průmyslu.

V červnu dokončila společnost Trelleborg akvizici společnosti 4M Company Inc., která se specializuje na řešení těsnicích systémů mnoha průmyslových odvětví. Tento výrobní závod je nyní znám pod názvem Trelleborg Sealing Solutions se sídlem v Tukwille ve státě Washington v USA. Akvizice je součástí strategie společnosti Trelleborg, jejímž cílem je posílit své pozice v atraktivních průmyslových odvětvích. Roční obrat tohoto výrobního závodu byl dříve 8,2 mil. USD/7,4 mil. EUR.

Rostoucí kapacita a výrobní možnosti na expandujícím trhu
Richard Furlong, Director Global Operations Airframe Seals, říká: „Díky této akvizici se stáváme největším světovým dodavatelem těsnicích systémů oken letadel.

Výrobní závod doplňuje a rozšiřuje naše kapacity na stále rostoucím trhu těsnění pro letecký průmysl, který si podle očekávání udrží silnou poptávku. Rozšiřuje naše celosvětové portfolio materiálů a prohlubuje náš průnik na americký trh leteckého průmyslu. Zvyšuje naši výrobní kapacitu a zjednodušuje dodavatelské řetězce v Americe."

Široká škála schopností a odborných znalostí jednotlivých aplikací
Společnost Trelleborg dodává těsnicí řešení pro řadu přístrojů a aplikací v leteckém průmyslu, jako jsou např. systémy řízení letu, různé pohony, podvozky, kola, brzdy, palivové systémy, motory, interiérové prvky, bezpečnostní systémy, jsou součástí i tzv. draků letadel, ale i mnoha terminálových zařízení. Výrobní závod má rozlohu přibližně 35 000 čtverečních stop/3 250 metrů čtverečních a 60 zaměstnanců.

Kontaktujte odborníky společnosti Trelleborg, kteří Vám pomohou s těsnicími prvky pro aplikace leteckého průmyslu.Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news