Google překladač: English Deutsch

Skříňky a krabičky na zakázku se vyrábějí z plastu bez potřeby vstřikovací formy. Používají se ve všech oborech elektrotechniky, elektroniky, sdělovací techniky, lékařské techniky, telekomunikacích, meteorologii apod. Tato metoda je vhodná zejména pro výrobu malých sérií od několika až po stovky či tisíce kusů. Výroba probíhá podle návrhu zákazníka. Na základě jeho ruční skici, vzorku nebo výkresu se stanoví cenová nabídka. Po odsouhlasení cenové nabídky se zpracuje výrobní dokumentace, na základě které se nejdříve vyrobí prototyp k odsouhlasení a poté se může začít se sériovou výrobou. Za účelem vyjasnění technických detailů je pro sestavení poptávky nejlepší osobní návštěva zástupce dodavatele.

01

Jako výchozí materiál pro výrobu těchto skříněk a krabiček se používají desky z tvrzeného polystyrenu – PS - různých tlouštěk a barev. Desky se nejprve obrábí na speciálních CNC frézkách a poté se na ohýbací liště při požadované teplotě ohnou bočnice. Poslední výrobní operací je montáž vnitřního vybavení krabičky a spojení jednotlivých částí krabičky. Toto spojení se provede chemickým svařením. Nakonec se jednotlivé krabičky zabalí do fólií a jsou expedovány k zákazníkům.
Krabičky mohou být vybaveny libovolnými otvory, sloupky se závitovými vložkami nebo bez, drážkami pro DPS, vnitřními lištami, drážkami, gumovými nožičkami, kapsou pro fóliovou klávesnici či fóliový štítek. Další možnost vybavení skříněk je nanesení
vnitřní stínicí měděné vrstvy. Krabičky lze doplnit oknem z čirého plexi nebo i různých barev. Zákazníci využívají často také nanesení barevného sítotisku nebo speciálního laku. Vše je pečlivě propracováno.

02Výhody této výrobní metody:
- odpadnou náklady na výrobu vstřikovací formy,
- neustálá možnost změn pro každou vyrobenou sérii - posunutí děr, drážek, otvorů, změna
rozměrů apod.,
- krabičky jsou určeny k tomu, aby se u zákazníka provedla závěrečná montáž DPS, vnitřního vybavení, konektorů a vodičů,
- odpadá obrábění krabičky, neboť je vyrobena na zakázku,
- přesná opakovatelnost výroby.

www.sisc.czKalendář akcí

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..