Google překladač: English Deutsch

Pro zajištění ochrany zdraví pracovníků a zároveň zabezpečení zboží či materiálu před poškozením slouží celá řada prostředků. Jedním z nejuniverzálnějších jsou plastové clony z pásků měkčeného PVC v různých provedeních.

Portaflex 0 clona-jerabova-

PRŮHLEDNÉ CLONY DO VŠECH PROVOZŮ
Clony z transparentních lamel (lamelové clony, průmyslové žaluzie, stripy apod.), slouží hlavně jako přehrazení proti tepelným ztrátám, proti snížení komfortu na pracovišti. Lze je instalovat do libovolných dveří, vrat, jako ochranu konkrétního pracoviště nebo přehrazení celé haly.
Užití však mají víceúčelové – zamezí vnášení nepořádku větrem, ochrání před odlétávajícími částicemi či tekutinami na pracovištích. Díky čirosti umožňují bezpečný průhled (dovnitř či ven) z uzavřeného prostoru, zatímco stále poskytují ochrannou fyzickou bariéru. Oproti sklu či plexisklu jsou běžným způsobem téměř nerozbitelné.
Portaflex 1 Clony-průchozí-

 

BAREVNÉ CLONY S UV OCHRANNÝM FILTREM
Speciální skupina zábran, která slouží hlavně v místech svařování či broušení, tj. tam kde chrání před jiskrami, ozařováním a odlétáváním horkých částic. Využívají se při průmyslovém svařování, ve stavebnictví, kovovýrobě. Vyrábí se ve 4 barevných odstínech a dvou provedeních – jako kompaktní plachty nebo prostupné lamelové clony z pásků.

TYPIZOVANÉ PLACHTY
Jde o plachty jednotné šířky 1,3 m s bočním lemováním a knoflíky nebo šířky 1,4 m bez lemování. Na výšku se vyrábí v rozměrech od 1,6 m do 3 m vždy v modulu dvaceti centimetrů. Na horní straně je sedm závěsných ok, k nim lze dodat háčky pro zavěšení. Materiál je tloušťky 0,4 mm a splňuje normu ISO EN 25980.
Portaflex 2 plachta-černoze

 

PLACHTY NA ZAKÁZKU
Plastový výrobek obdobného řešení jako u typizovaných plachet, tento se však vyrábí na míru dle rozměrů určených zákazníkem. Plachty jsou dodávány s bočním lemováním. Dle zadání jsou oka umístěné na horní straně pro zavěšení nebo po celém obvodu pro vypnutí plachty.
Portaflex 3 plachta-zelená

 

CLONY NA ZAKÁZKU
Clony se vyrábí dle rozměrů dodaných zákazníkem, v požadovaném barevném odstínu. Součástí dodávky je pozinkovaná nosná lišta pro upevnění na stěnu nebo také samostojná konstrukce. Ta se dodává ve variantě pevné či mobilní. Lamely se nejčastěji používají 300 mm široké, 2 mm tlusté se vzájemným mírným překrytím.
Portaflex 4 bronzové-clony

 

PVC LAMELY S UV FILTREM
Měkčené PVC – ochranné lamely s UV filtrem, šířka 300 mm, tl. 2 mm. Vzhledem k síle materiálu jsou lamely vhodné pro provozy, kde je výplň zástěny vystavena velkému mechanickému namáhání. Lamely lépe odolávají rozstřiku při svařování a jiskrám při broušení. Zároveň u nich nehrozí snadné protržení jako u tenčích plachet.
Portaflex 5 lamela-FB165-we

Veškerý sortiment lamelových clon a plachet i s příslušenstvím dodává firma Portaflex s.r.o. již od roku 1997. Vybrat si můžete z několika druhů plastů a konstrukčních řešení. Informace najdete na firemních stránkách www.portaflex.cz a rychlý nákup uskutečníte na e-shopu www.plastove-clony.cz

Ing. Petr Ďásek, Portaflex s.r.o.

Kalendář akcí

<<  Listopad 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..