Google překladač: English Deutsch

Vzhledem k tomu, že průmysl s ohledem na udržitelnost začíná požadovat více vhodných polymerních řešení, pořádá společnost Trelleborg Sealing Solutions interaktivní livestream, na kterém představí své přední světové materiály a další možnosti pro splnění této výzvy.
Požadavek na přechod od sloučenin na bázi PFAS k životaschopným umělým alternativám a na vývoj nových biologických a regenerovatelných materiálů pro náročné průmyslové aplikace dramaticky ovlivní náš průmysl.

Trelle web polymers

Zjistěte více informací o naší bezplatné livestreamové akci a zaregistrujte se již nyní

Dr. Konrad Saur, viceprezident – Innovation & Technology, říká: „Snaha o lepší budoucnost s ohledem na udržitelnost vyžaduje nová polymerní řešení, která by splňovala požadavky průmyslu. Změny probíhají rychle, včetně potenciální globální legislativy týkající se materiálů na bázi PFAS.

Na této livestreamové akci vysvětlíme, jak je možné se na jednotlivé změny připravit, upozorníme na některé vhodné materiály a aplikace a prozkoumáme budoucí technologické trendy a jejich dopady. A co je nejdůležitější, bude se jednat o interaktivní fórum, kde budeme s našimi partnery diskutovat o tom, jak společně dosáhnout udržitelnějšího polymerního průmyslu."

Připojte se k našemu živému vysílání Trelleborg ConneX dne 17.května od 10:00 do 12:00 hod. a zjistěte více o závazcích a řešeních společnosti Trelleborg. Událost bude živě přenášena z inovačního centra společnosti Trelleborg Sealing Solutions ve Stuttgartu v Německu a nabízí bezplatnou příležitost virtuálně komunikovat s hosty, řečníky a dalšími účastníky.

Podrobný program akce:
• 10:00 hod.: Jürgen Bosch, BU President Global Aerospace & Marketing Europe, a Dr. Konrad Saur přivítají všechny účastníky
• 10:10 hod.: Klíčová přednáška - Dopady PFAS na těsnicí technologie, Dr. Konrad Saur
• 10:35 hod.: Virtuální prohlídka globálního R&D centra společnosti Trelleborg Sealing Solutions ve Stuttgartu, Německo, součástí programu Q&A
• 11:05 hod.: Panelová diskuze - Světová vysoce výkonná polymerní řešení nad rámec PFAS, Dr. Konrad Saur, Axel Weimann (Director Global Segment Automotive), Jan Kolodziej (Engineer Custom Product Engineering), Soeren Roepstorff (Development Manager Technology & Innovation)
• 11:35 hod.: Klíčová přednáška - Inovace v oblasti udržitelného těsnění, Matthias Keck (Director Technology)

Zjistěte více informací o naší bezplatné akci a zaregistrujte se ZDE
Zjistěte více informací o vizi udržitelnosti společnosti Trelleborg Sealing SolutionsKalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..