Google překladač: English Deutsch

Díky svým jedinečným tepelným vlastnostem ALBROMET urychluje proces chladnutí plastového výrobku ve formě až o 40 % a díky svým jedinečným kluzným vlastnostem urychluje proces,např. tváření trubek či plechů, až o 30 %.

ancora-01

Ancora Praha je předním dodavatelem slitin na bázi mědi a dalších kovů, převážně od firmy ALBROMET. Materiály jsou dodávány jak v polotovarech, tak i dle technického výkresu jako hotové výrobky (ohýbací trny, vyhlazovače, tvářecí válečky a další). Materiály se vyznačují jedinečnými parametry, které jsou výsledkem dlouhodobého vývoje a spolupráce se zákazníky. S ohledem na kombinaci fyzikálních a mechanických vlastností se často jedná o nenahraditelné materiály. Pro svoji kvalitu jsou stále častěji  požadovány v ČR a SK. Výhradní zastoupení pro dodávky pro Českou republiku a Slovensko má společnost Ancora Praha s.r.o. Firemním krédem je vynikající kvalita dodávaného materiálu, pružnost a spolehlivost dodávek. Navštivte www.ancorapraha.cz, kde jsou uvedeny velmi podrobné technické informace, technické listy a doporučené aplikace k jednotlivým slitinám.

Produkty

Houževnaté materiály ALBROMET disponují vysokou pevností a  odolností vůči opotřebení, stejně jako velmi dobrými kluznými vlastnostmi s odolností vůči korozi. Díky speciální tepelné úpravě materiály vykazují zlepšené mechanické vlastnosti. Některé z materiálů, vzhledem k technologii výroby, vykazují mimořádně jemnozrnné a homogenní struktury a velmi vysoké pevnosti v tlaku.

ancora-02
Materiály:
hliníkové,  cínové,  fosforové  bronzy,  beryliové  bronzy, mosazi,  např.  CuAl 10 Fe,  CuAl 10 Ni 5 Fe 4 ,  CuAl 11 Fe 6 Ni 6 ,  CuSn 6 ,  CuSn 8 , CuSn 12 ,  CuSn 12 Pb,  CuPb 15 Sn,  CuZn 35 Ni 2 ,  CuZn 40 Al 2 ,  CuCo 1 Ni 1 Be, CuCo 2 Be, CuBe 2 , CuNi 2 Si, CuNi 10 Fe 1 Mn, CuCrZr, CuNiCrSi, červený bronz, RG7, šedá litina a další. Na základě poptávky Ancora Praha může dodat i další slitiny neželezných kovů od jiných dodavatelů.

Použití materiálů

  • formy na plasty – (vysoká tepelná vodivost),
  • tváření kovů – plechů, trubek, atd. (vynikající kluzné vlastnosti),
  • tvářecí technika (ohýbací trny, tvářecí válečky, vyhlazovače a jiné),
  • odporové svařování (elektrody, držáky elektrod, atd.),
  • mechanické aplikace (lodní stavitelství, letecký, chemický průmysl).


Podrobnosti – technické listy, prospekty a reference najdete na internetové adrese www.ancorapraha.cz.

Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..