Google překladač: English Deutsch

Zebra-VC80-2Společnost Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), celosvětový lídr v oblasti produktů a služeb zajišťujících v reálném čase přehled o majetku, lidech a transakcích, představila svůj nejvýkonnější a nejpokročilejší počítač určený pro montáž do vozidla, nový VC80, který je připravený pro operační systém Windows 10. Díky využití plnohodnotné verze operačního systému Microsoft Windows zpřístupňuje tento počítač obsluze manipulačních vozidel prakticky libovolnou aplikaci ze světa klasických osobních počítačů.

Novinka navíc umožňuje i mobilní přístup k desktopovým aplikacím, a zajišťuje tak mnohem vyšší produktivitu.
Ultra odolný počítač VC80 umožňuje snadnou instalaci na různé druhy vysokozdvižných vozíků, malé tahače i jeřáby a je určený pro provoz i v těch nejobtížnějších vnitřních i venkovních prostředích, včetně skladů, distribučních center, letišť, přístavů a nádraží. Výrobci, distributoři i přepravní a logistické společnosti mohou efektivně využít bezdrátové schopnosti tohoto počítače a bezproblémově se během práce propojit s požadovaným systémem. Novinka je tak ideálním řešením pro příjem, vychystávání, balení, dopravu, překládání a doplňování zboží i materiálu. Takto široká škála možností a podpora propojení mobilních pracovníků s backendovými systémy umožňuje firmám efektivnější řešení úkolů, a to přímo v dané provozní lokalitě.

KLÍČOVÉ INFORMACE
· Počítač VC80 využívá plnohodnotný operační systém Microsoft Windows Embedded Standard 7 nebo Windows 7 Professional a může být použitý jako stacionární zařízení např. u dopravníkového systému, u brány překladiště nebo jako mobilní pracovní kiosek.
· Díky možnosti výměny dotykového displeje a klávesnice přímo v terénu mohou uživatelé počítač VC80 opravit přímo na místě. Tato možnost eliminuje cesty do servisu a maximalizuje použitelnost zařízení.
· Počítač VC80 je optimalizovaný pro mrazírny i chladírny a může se pochlubit jedinečným systémem chytrých teplotních čidel, které využívá pro řízení svého vyhřívání a ochraně proti vnitřní i vnější kondenzaci. Vyhřívaný je i dotykový displej, který tak zvyšuje produktivitu mobilních pracovníků a snižuje doby výpadku.
· Nový model podporuje různé způsoby montáže včetně volitelné podpory rychlého uvolňování. Vložení i vyjmutí VC80 z držáku je tak snadné a umožňuje takovou montáž, která v průmyslových prostředích zajistí nepřetržitý provoz. Díky této flexibilitě mohou být firmy během plánované i neplánované údržby mnohem efektivnější.
· Počítač VC80 lze jednoduše rozšířit o předpřipravené mobilní řešení, které umožňuje připojení k mobilním tiskárnám a ručním čtečkám značky Zebra. Díky této konektivitě mohou podniky snadno pořizovat důležitá data a využívat výhod mobilního tisku.
· Zákazníci mají k dispozici i servisní balíček Zebra OneCare Essential Services, který umožňuje významné snížení nákladů na nepředvídané opravy. Tato úroveň servisních služeb pokrývá jak diagnostiku zařízení a běžná opotřebení, tak i náhodná poškození interních a externích komponent.

Joe White, viceprezident, Enterprise Mobile Computing, Zebra Technologies
„S novým mobilním počítačem VC80, umožňujícím montáž do vozidla, pokračuje Zebra Technologies v naplňování svého závazku nabízet mobilní technologie, díky kterým mohou firmy a jejich zaměstnanci pracovat mnohem efektivněji. Současně tento nový počítač potvrzuje dědictví naší značky v oblasti vytváření inovativních mobilních výpočetních řešení pro nejnáročnější prostředí, a to včetně těch s vysokým slunečním svitem i pro dodavatelské řetězce pracující s mraženým a chlazeným zbožím. Zebra Technologies ctí svůj závazek naplňovat a překonávat požadavky globálních společností na výpočetní řešení pro průmyslová prostředí, ať již jde o přenositelné a ruční odolné mobilní počítače nebo stacionární zařízení."

Zebra-VC80-1Kalendář akcí

<<  Říjen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..