Google překladač: English Deutsch

Máte potřebný přehled o vašich nákladech na manipulační techniku? Víte z čeho se skládají, jakou část tvoří náklady na škody? Víte jak efektivně vaše vozíky využíváte? Na tyto a další otázky vám dá odpověď nový systém Toyota Management Reports společnosti TMH CZ.

Celý článek...

Dramatický nárůst rychlosti, více než 260 vylepšení, odstranění tradičních kompromisů ve výkonu a funkčnosti. V tomto duchu byla uvedena aplikace SolidWorks 2009 ve španělské Barceloně. Ve dnech 17.–19. září 2009 představila společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. novinářům z celého světa novou verzi nejrozšířenějšího 3D CAD softwaru. Pro novináře byly připraveny 3 dny nabité sériemi přednášek, prezentacemi partnerů a zákazníků a praktickými ukázkami.

Celý článek...

T+T 10/2008

V květnu 2008 byla představena nová verze systému NX – NX6. Vykázala na první pohled viditelné zvýšení výkonnosti systému a tím ruku v ruce vyšší produktivitu jeho uživatelů. Systém NX6, postavený na synchronní technologii, již má a bude mít čím dál zásadnější vliv na trh CAD systémů. Synchronní technologie byla představena poprvé v dubnu 2008 na Hanoverském veletrhu a znamená pro Siemens PLM Software důležitý milník a zároveň i závazek do budoucna na poli CAD.

Celý článek...

se stal finalistou soutěže IT produkt roku 2008 v kategorii podnikových systémů

Produkt SAP CUSTOMER RELATIONSHIP MANAGEMENT (CRM) byl odborným časopisem Computerworld navržen na cenu za nejlepší IT produkt roku v kategorii podnikových systémů. Mezi nejlepší postoupila pouze ta řešení, která se pozitivně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie.

Celý článek...

3-Dimenzionálny tlačiarenský systém

Eden rodina 3-Dimenzionálnych tlačiarenských systémov od firmy Objet prináša do rúk inžinierov, dizajnérov a do kancelárskeho prostredia rýchle prototypovanie vo vysokom rozlíšení. Eden systémy sú založené na patentovanej PolyJet™ technológii, pracujú s Objet FullCure® materiálmi a Objet Studio™ softvérom pre poskytnutie 3-Dimenzionálneho tlačiarenského riešenia pre akékoľvek aplikácie rýchleho prototypovania.

Celý článek...

tak jednoducho ako tlačíte Vaše 2D súbory

Vedúce firmy zaoberajúce sa architektúrou - Pei Cobb Freed & Partners a WHR Architects – a vzdelávacie inštitúcie ako Harvard University Graduate School of Design -- už získali 3D tlačiarne na realizáciu ich dizajnov najrýchlejším a najefektívnejším spôsobom. Môžete sa rozhodnúť podobne ako oni - keď začleníte 3D tlačiarne do Vášho procesu tvorby dizajnu.

Celý článek...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

62
Další
Konec

Kalendář akcí

<<  Únor 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..