Google překladač: English Deutsch

Co dalšího se ještě skrývá za B2B portálem ArisCAT Market od společnosti CATHEDRAL Software? Představte si online platformu, kam se mohou přihlásit partnerské firmy, na pár kliknutí získají kompletní přehled o vlastních obchodech – o zákaznících, o úspěšných i nezdařených zakázkách, objednávkách a jejich expedicích. Jste progresivní a chcete zakázky nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí? B2B portál je plně multijazyčný systém.

cathe 01 shutterstock 67987

Díky výkonnému konfigurátoru výrobků lze okamžitě znát kalkulaci zakázky a následně vytvořit cenovou nabídku koncovému zákazníkovi. V porovnání s výpočtem variabilního výrobku v XLS zvyšuje rychlost zpracování nabídky až o 80 %. Pod jednou střechou získá dealer nástroj pro kalkulaci v terénu, přesto s aktuálními cenami od výrobce, který na pozadí získá veškeré potřebné informace a zakázku jednoduše zaplánuje do výroby.

Řešení revolučním způsobem pokrývá moderní komunikaci mezi výrobní společností, obchodníky a také montéry. Pomocí plánovacího kalendáře lze jednoduše zaplánovat montáž a následný servis zakázky. Pracovníci mají možnost v mobilní aplikaci sledovat vlastní frontu práce. Můžete pružně reagovat na požadavky zákazníků, kteří potřebují změnit předem domluvený termín.

V rámci standardizace kvality a zákaznického servisu, je možné implementovat do výrobků online senzor, který umožňuje vzdáleně sledovat funkčnost výrobku, čímž se pohlídá chybovost či poruchovost dodaných výrobků. Výsledkem může být včasné zachycení problému či predikce nepříznivého vývoje. S integrací sledovacího zařízení může být prodloužena životnost dodávaného výrobku.

Společnost CATHEDRAL Software plně integruje konfigurátor výrobků ArisCAT do ERP systému Helios iNuvio, ve kterém mají za více jak 20 let spolupráce ověřeno, že zvládne komplexně pokrýt obchodně-výrobní proces ve společnostech nejrůznějších velikostí.

Cath lg

 

 

www.cathedral.cz

Co dalšího se ještě skrývá za B2B portálem ArisCAT Market od společnosti CATHEDRAL Software?[AC1] 

 [AC1]Asi si dosaď, co je dle tebe nejvíc repre. Mě se úplně nelíbí vkládat název firmy do nadpisu, ale zní mi to nejlépe ze všeho.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news