Google překladač: English Deutsch

Společnost Verbatim představila stropní osvětlení s vysokou účinností i světelným výkonem a rovněž s nádhernou světelnou distribucí pro použití v prostorách, jako jsou kanceláře, konferenční místnosti, obchodní prostory, vstupní haly, chodby, hotely či restaurace. Elegantní svítidlo s inovativním a jedinečným tvarem reflektoru připomínajícím trumpetu bylo navrženo německým návrhářem osvětlení Arnem Fiedlerem ve spolupráci s týmem výzkumu a vývoje společnosti Mitsubishi Chemical.

verbatim1

Výsledkem je svítidlo s nízkým oslněním (UGR<19)* podle normy EN 12464-1, což jej předurčuje k použití v pracovním a domácím prostředí.

Přesně zakřivená konstrukce reflektoru umožňuje nerušivý a téměř neviditelný vzhled na povrchu stropu, ale také minimalizuje optické ztráty, což má za následek účinnost až do 110 lm/W.

Stropní svítidlo je vybavené chladičem od Mitsubishi Chemical ve tvaru zvonku, který zajišťuje vynikající chlazení tím, že umožňuje rychlejší rozptýlení tepla. I díky němu má produkt dlouhou životnost 50 000 hodin a prodlouženou záruku pěti let.

"Nízké oslnění a krásné rozložení světla utváří vynikající svítidlo, které působí na stropě diskrétně a vyzařuje jasné a příjemné světlo," uvedl Christian Freese, produktový manažer LED svítidel ve společnosti Verbatim GmbH. "Speciální trubkovitá konstrukce poskytuje čisté, homogenní rozložení světla charakteristické kvality a typu, který bývá obvykle spojen s vyššími a dražšími modely světelných zdrojů. Jeho horizontální osvětlení vytváří nádherně čistou kruhově ozařovanou plochu s homogenním světlem, zatímco vertikální osvětlení má nádherně jasné rozložení ve tvaru lastury bez sekundárního paprsku."

Nové svítidlo produkuje světelný výkon od 1500 do 3300 lm. Má také široký úhel paprsku přesahující 65 stupňů, který je vhodný pro všeobecné osvětlení. Certifikace IP40 znamená, že je chráněno proti pronikání hmyzu nebo jiných malých předmětů do pouzdra svítidla a je zcela bez blikání.

Nové trubkovité stropní osvětlení spadá do portfolia svítidel značky Verbatim, která vyhovují normě EN 12464-1 a jsou charakteristické nízkým oslněním a absencí blikání. Verbatim rozšiřuje svůj stávající kancelářský sortiment, který již zahrnuje řadu prismatických panelů a stropních světel.

verbatim2Kalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..