Google překladač: English Deutsch

Akciová společnost TESCAN, světový výrobce a dodavatel systémů a řešení v oblasti elektronové mikroskopie, prodala jubilejní tisící přístroj. Ačkoli většina z produktů firmy směřuje do zahraničí, tisící prodaný přístroj zůstal symbolicky doma. Autoemisní rastrovací elektronový mikroskop budou využívat odborníci akciové společnosti Preciosa v Jablonci nad Nisou ke zlepšení a inovaci svých produktů a vývoji nových výrobních technologií.
Jak říká Lubomír Málek, ředitel pro rozvoj společnosti Preciosa, o koupi mikroskopu TESCAN rozhodly jeho parametry a  rozsah pozorovacích i měřicích možností, pochopitelně ve vztahu k nabízené ceně zařízení. "Naše rozhodování  významně ovlivnily i reference, které jsme na toto zařízení měli od našich externích partnerů.

1318227575_10.10.Tescan

V průběhu výběru  mikroskopu jsme vyzkoušeli obdobná zařízení různých firem, přičemž mikroskop TESCAN se nám jevil i uživatelsky nejpřívětivější.
Velmi cenná byla možnost důkladně si vytipované zařízení vyzkoušet přímo u dodavatele. Z hlediska kvalitního a bezproblémového užívání mikroskopu je velkým plusem také dostupnost servisu v České republice," shrnuje přednosti mikroskopu TESCAN Lubomír Málek.
TESCAN, a.s. je světový dodavatel vědeckých přístrojů a řešení v oblasti rastrovací elektronové mikroskopie s využitím pro různé aplikace. Značka TESCAN si za dvacet let svého působení získala renomé inovativním přístupem k nabízeným řešením, úzkou spoluprací se špičkovými vědeckými pracovišti univerzit i vědeckých institucí nejen v ČR, ale hlavně v zahraničí, a v neposlední řadě svou pružností při řešení požadavků zákazníků. Přístroje firmy TESCAN pracují u uživatelů v téměř šedesáti zemích světa.

www.tescan.comKalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news