Google překladač: English Deutsch

Společnost AOC přišla na trh s inovovanou řadou monitorů V5CW, které disponují kompletním multimediálním vybavením: od 2 megapixelové webové kamery, přes integrované reproduktory až po variabilitu v podobě stojanu v základní výbavě či možnosti monitor umístit na stolní či nástěnný držák jednotlivě či v sestavě několika monitorů vedle sebe. Uživatel tak má možnost mít dokonale čistý pracovní prostor.

Aetna AOC 1 Front-right 240

Jedna řada, 3 velikosti
V5CW se vyrábí ve třech velikostech – 24, 27 a 34". Design řady V5CW vdechuje moderním kancelářím i domácím pracovnám či studentským pokojům punc aktuálnosti. Monitory totiž svým bezrámečkovým provedením jsou fresh doplňkem. Výškově nastavitelný stojan je opravdu sexy doplňkem zdařilé řady, umožňuje výškový posun v rozmezí 130 mm, odklon 21° a příklon 3°.

Prohnutý 34" monitor CU34V5CW
Dovolím si popsat zkušenosti s tím největším z modelů, a to 34" monitorem s prohnutím 1 500 mm. Zakřivené monitory pomáhají i okrajům velkého monitoru zůstat v mezích vašeho zraku. A co víc, zakřivení současně minimalizuje namáhání očí a krku. Zakřivený tvar vás obklopí, posadí vás do centra dění, jak na webináři, videokonferenci či maximalizuje vaše zážitky při hraní.

Obraz vedle obrazu
Tato funkce je použitelná jak v běžných kancelářích, tak třeba dispečerských centrech či i při studiu. Umožňuje vám totiž využívat více zdrojů současně a zobrazit jejich obsah na stejné obrazovce nebo si rozdělit obrazovku na několik samostatných sektorů jednoho zdroje. Díky vynikajícímu přehledu budete mít větší kontrolu nad obsahem, což vám pomůže výrazně zvýšit vaši efektivitu práce.

Aetna AOC 2

Diskrétní webová kamera
Integrovaná webová kamera, která je instalovaná v horní části monitoru lze „bezpečnostně" zasouvat do jeho těla, aby nedocházelo např. k nechtěnému snímání. Současně disponuje funkcí rozpoznávání obličeje Windows Hello™. Windows Hello je nový způsob, jak se přihlásit k zařízením, aplikacím, službám online a sítím. Je bezpečnější než používání hesla, protože používá „biometrické ověřování" – přihlásíte se pomocí obličeje...

Integrace a jednoduchost
Monitor disponuje vestavěným 4portovým rozbočovačem USB 3.2 a připojením USB-C. U modelové řady V5 tak výrobce umožňuje bezproblémový přechod do domácí kanceláře jediným a snadným pohybem: jednoduchým připojením notebooku pomocí jediného kabelu USB-C. Notebook bude napájen a nabíjen (až 65 W), a obrazovku lze rozšířit nebo zrcadlit na monitor. Navíc bude mít notebook přístup k zařízením na USB rozbočovači monitoru. Čistý stůl bez nepořádku je s řadou V5 nyní snadno dosažitelný, díky všestrannosti připojení USB-C.

A další specifika?
Mezi ně můžeme jmenovat například Low Blue Light: krátkovlnné modré světlo může poškodit váš zrak. Technologie AOC Low Blue Light blokuje škodlivé paprsky modrého světla, aniž by došlo k ovlivnění barev obrazu. Jiné pokusy o redukci modrého světla používají filtry nebo nastavení způsobující ztlumení nebo žluté zbarvení obrazu. Nebo technologie AOC Flicker-Free redukuje úrovně blikání světla. Díky absolutně minimálnímu zatížení zraku a únavě se můžete věnovat plně pracovnímu nasazení či hře. Stejně tak 100Hz obnovovací frekvence je příjemným vybavením.

Hodnocení
Za redakci časopisu T+T Technika a trh vám nákup vřele doporučujeme. Za necelých 15 000 Kč dostanete od AOC příjemného pomocníka do své kanceláře či domácnosti.

Více o funkcích nových modelů V5 se dozvíte v tomto videu zde.

Další podrobnosti o monitorech CU34V5CW se dozvíte na tomto LINKU.Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news