Google překladač: English Deutsch

Tradiční výroba elektroniky je velmi namáhavá. Mnoho procesů, které vyžadují velké množství přímých pracovních úkonů, jako je vyzvednutí a umístění obrobků na více dopravníků, má potíže plnit současné výrobní trendy charakteristické častými změnami a vysokou účinností.

delta obr1

Aby bylo možno vyřešit problémy rostoucích nákladů na pracovní sílu, nepružných výrobních procesů a nízké efektivity, začali výrobci elektroniky zapojovat automatické stroje do jiných výrobních zařízení s cílem nahradit ruční práci s roboty.

Aby společnost Delta splnila požadavky na automatickou výrobu, poskytla jedné evropské společnosti vyrábějící elektroniku řešení vyzvednutí a umístění obrobků na automatickém dopravníku. Toto řešení využívá jako hlavní ovladač modul řady Delta Compact Modular Mid-range PLC AS. Modul řady Delta AC Servo Drive & Motor ASDA-A2 řídí pohyb dopravníku. Po přesunu obrobků dopravníkem do správné polohy vyšle modul řady AS signály ovladači robotů s integrovanou řadou ASDA-MS Servo Drive a modul řady ASDA-MS řídí řadu Delta SCARA Robot DRS60L, který zvedne obrobky a umístí je na další dopravník k dalšímu přesunu. Během procesu vyzvednutí a umístění se dopravník nadále pohybuje, což značně zvyšuje efektivitu výroby.

Toto řešení využívá jako hlavní ovladač modul řady Delta Compact Modular Mid-range PLC AS. Pomocí zabudované komunikační sítě CANopen dodává modul řady AS s komunikační kartou AS-FCOPM řídicí povely až 8 servomotorům Delta AC řady ASDA-A2. Ovládání os pomocí pokynů umožňuje snadnou údržbu a vysokou čitelnost programů PLC. Řada AS je vybavena otevřeným protokolem průmyslové komunikace Ethernet a spojuje a přenáší data do modulů řady ASDA-MS kabelem Ethernet/IP, což zjednodušuje přípravu kabeláže.

www.deltaww.com

 

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..