Google překladač: English Deutsch

S-power MAR00576Proč si na solární elektrárnu najímat firmu a platit jim poplatky jako marže na materiál a za jejich práci, když jsme národ kutilů a můžeme si jednoduše objednat levné panely na internetu?

Fotovoltaika nejsou jen panely
Lidé si často pod pojmem fotovoltaická elektrárna představí jen solární panely. Elektrárna se ale skládá z dalších neméně důležitých částí a aby všechno správně fungovalo, je třeba pořídit kvalitní komponenty, propojit je a dobře nainstalovat. To vyžaduje práci týmu, ve kterém je někdo, kdo udělá projekt, elektrikář a montér/střechař. Pokud si na toto všechno troufáte sami, nebo pokud vám stačí jen jeden dva panely na chatu na občasné svícení a dobití telefonu, samozřejmě dodavatele nepotřebujete a nic vám nebrání elektrárnu si sestavit svépomocí.

Chci velkou elektrárnu
Ale co když chcete efektivní systém, který vám má znatelně snížit náklady na elektřinu a usnadnit život? V tom případě doporučujeme spíše obrátit se na spolehlivého dodavatele, jako je třeba firma S-Power Energies. Zde pro představu najdete, co vše jejich práce na elektrárně obnáší, abyste si mohli udělat obrázek o tom, zda jste skutečně schopní toto vše si zařídit svépomocí. Tomu ještě předchází to, že se s vámi spojí expert na fotovoltaiku a vyptá se vás, co si od elektrárny slibujete a pak propočítá, jestli je reálné vaše požadavky splnit.

Proč chtít fotovoltaiku od firmy?
Když si pořídíte solární elektrárnu od dobrého dodavatele, nemusíte nic řešit. Víte, že bude z kvalitních komponent, že ji zapojí proškolení odborníci, že vás s ní naučí pracovat, že budete mít na všechno včetně práce záruky a že vám firma i nadále bude poskytovat servis.

Volba je na vás
Pokud se vám chce investovat čas do hledání vhodných levných komponent na internetu a čekat měsíce, než dorazí, je to v pořádku. Jestli si troufáte vše zapojit, směle do toho. Pokud budete elektrárnu zapojovat do sítě, musíte s ní absolvovat revizi, aby se zjistilo, že elektrárna splňuje technické a bezpečnostní normy a je tudíž bezpečné, aby zapojená byla. Musíte také počítat s tím, že na levné komponenty neznámých značek je velmi těžké získat servis a pokud přijdou poškozené, pravděpodobně se nedočkáte kladného vyřízení reklamace...

Na fotovoltaické elektrárně je spousta „neviditelné" práce
S-power MAR06600Pokud rozumíte práci elektrikáře, sortimentu dostupných komponent a máte dost času, není důvod, proč byste si nemohli sami sestavit svou vlastní solární elektrárnu. Ale jestli chcete kvalitní fotovoltaiku udělanou přesně na míru potřebám vaší domácnosti, o kterou se nebudete muset starat, pořiďte si ji raději od firmy, která se slunečními elektrárnami zabývá na profesionální úrovni.

www.s-power.czKalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..